Petrol
114.09
-0.13%
Euro
16.75
3.15%
Dolar
15.87
2.13%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
481.432
1.80%
22ºC
İstanbul
Açık 22 C

  Dolandırıcı kadının cinsel organından uyuşturucu çıktı

  25 yaşındaki G.B. adlı kadın Muğla'da 36 yaşındaki İ.K. ile evlenmeyi kabul etti. Niyeti dolandırıcılık olan kadın polis baskınında yakalandı.
  • İHA
  • 08.09.2018 - 03:00
  Dolandırıcı kadının cinsel organından uyuşturucu çıktı

  Muğla'nın Yatağan ilçesinde yaşayan 36 yaşındaki İ.K. ailesine evlenmek istediğini söyledi. Aile de Kahramanmaraş'tan 25 yaşındaki G.B. ile tanıştırdı. Genç kadın para ve altın karşılığında evliliği kabul etti. Altın konusunda çıkan tartışma ise genç kadının dolandırıcı olduğunu ortaya çıkarttı.

  Dolandırıcı kadının cinsel organından uyuşturucu çıktı #1

  ALTINLAR NİKAHTAN SONRA SÖZÜ ÇILDIRTTI

  İ.K. ile evlenmeyi kabul ettiğini söyleyen G.B., aileden aldığı paranın yanı sıra altın da istedi. Ailenin altını nikahtan sonra alacağını belirtmesi üzerine taraflar tartışmaya başladı.

  Tartışmanın ardından G.B. Kahramanmaraş'a dönmek istediğini söyledi. Bunun üzerine dolandırıldıklarından şüphelenen İ.K, durumu polise bildirdi. İhbar üzerine harekete geçen polis, Kahramanmaraş'a gitmek üzere Yatağan Otogarı'na gelen G.B.'yi kıskıvrak yakaladı.

  İfadesi alınmak üzere emniyete götürülen G.B.'nin yapılan üst aramasında ailenin verdiği paranın bir kısmı ele geçirildi.

  Dolandırıcı kadının cinsel organından uyuşturucu çıktı #2

  CİNSEL ORGANINDAN UYUŞTURUCU ÇIKTI

  Polis, G.B.'nin şüpheli hareketleri üzerine savcıdan aldıkları talimat üzerine şüpheliyi  Yatağan Devlet Hastanesi'ne götürerek genital bölgesinin kontrol edilmesini sağladı.

  Yapılan kontrolde G.B.'nin vajinası içerisinde alüminyum folyoya sarılı uyuşturucu madde ele geçirildi. G.B. hastanedeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından tekrar emniyete götürüldü. Soruşturma sürüyor.

  Dolandırıcı kadının cinsel organından uyuşturucu çıktı #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir