Petrol
113.49
-0.01%
Euro
17.5548
0.10%
Dolar
16.8155
-0.06%
Altın
978.16
0.04%
Borsa
2406
0.00%
Bitcoin
341.500
5.91%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C

  Düdüklü tencere yüzünde patladı

  İzmir'de aşure yapıldığı sırada ocak üzerindeki bulunan düdüklü tencerenin patlamasıyla, Nazlı Biçer Ertuğ’un yüzü ve vücudu yandı.
  • DHA
  • 04.11.2016 - 13:35
  Düdüklü tencere yüzünde patladı

  Acılar içinde kalan ve aylarca güneşe çıkamayacak olan talihsiz kadını en büyük tesellisi ise kazadan birkaç dakika önce yanında bulunan oğlunun o sırada içeriye gitmesi oldu.

  DÜDÜKLÜ TENCERE YÜZÜNDE PATLADI

  31 yaşındaki Nazlı Biçer Ertuğ, evinde aşure yapmak için aynı marka iki düdüklü tencere içerisinde buğday kaynatmaya başladı. Ertuğ, aynı anda ocak üzerinde aşure hazırlıklarını sürdürdüğü sırada düdüklü tencerelerden birisi, bomba gibi patladı. Düdüklü tencere ve kapağı farklı bir yöne fırladı, içerisindeki kızgın buhar ile suyla karışmış olan buğday, Nazlı Biçer Ertuğ’un üzerini kapladı.

  Düdüklü tencere yüzünde patladı #1

  YÜZÜNDE BÜYÜK YANIKLAR OLUŞTU

  Kızgın buhar ve suyun yüzünü kaplamasıyla büyük acı yaşayan Nazlı Biçer Ertuğ, çığlık atarak mutfaktan dışarıya koşup, kayınvalidesi Şadan Ertuğ’dan yardım istedi .Hastaneye götürülen Nazlı Biçer Ertuğ’un yüzünün büyük bir bölümü ile vücudunun çeşitli yerlerinde, birinci ve ikinci derece yanıklar oluştuğu anlaşıldı.

  ''BÜYÜK ACI HİSSETTİM''

  Yaşadığı acıyı unutamadığını belirten Nazlı Biçer Ertuğ şunları anlattı: "Aşure yaptığımız sırada düdüklü tencere bomba gibi patladı. O an ne yapacağımı bilemedim ama yüzümde ve vücudumda büyük acı hissettim. Çığlıklar atıp mutfaktan çıktım. O an ne yapacağımı bilemiyordum. Sağlık ekiplerinden yardım istedim.''

  Düdüklü tencere yüzünde patladı #2

  ''ÇOCUĞUMU UZAKTAN SEVİYORUM''

  Yaşadıklarına isyan eden Nazlı Biçer Ertuğ şöyle konuştu: "Bunun sorumlularının hesap vermesi lazım. Ben günlerdir çocuğumu sadece uzaktan seviyorum, öpüp sarılamıyorum. Elimle dokunuyorum sadece, yaralarım mikrop kapmasın diye. Eminim bu tencereleri kullanan başka kadınlar da vardır. Ben onlarını benim gibi acı yaşamaması içini uyarıda bulunmak istiyorum.

  Düdüklü tencere yüzünde patladı #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir