Euro
10.4551
0.84%
Dolar
8.7926
0.63%
Altın
503.06
1.49%
Borsa
1.384
-0.49%
Bitcoin
288.419
-2.37%
25ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 25 C

  Eğlenmek için go-karta giden kız yaşam mücadelesi veriyor

  Arkadaşlarıyla İstanbul'daki bir go-kart pistine giden lise öğrencisi Havvanur Yalçın, boynundaki fuların tekere sıkışması sonucu kaza yaptı..
  • İHA
  • 09.04.2018 - 01:35
  Eğlenmek için go-karta giden kız yaşam mücadelesi veriyor

  Lise öğrencisi genç bir kız, arkadaşlarıyla Sarıyer'de gittiği go-kart pistinde boynundaki fuların aracın tekerine dolanması sonucu ağır yaralandı. Ambulansla hastaneye kaldırılan Havvanur Yalçın yaşam mücadelesi veriyor.

  Eğlenmek için go-karta giden kız yaşam mücadelesi veriyor #1

  EĞLENMEK İÇİN GİTTİ CANINDAN OLUYORDU

  Go-kart aracına binen genç kız, emniyet kemerini taktı. Güvenlik gerekçesiyle boynundaki şalı çıkarması ve kask takması gerekirken işletme çalışanları genç kızın kasksız bir şekilde ve şalıyla go-kart aracını sürmesine müsaade etti.

  Bir süre aracı kullanan Havvanur Yalçın, boynundaki fuların kullandığı aracın arka tekerine dolanması sonucu kaza yaptı. Ağır şekilde yaralanan Yalçın, olay yerine çağrılan ambulansla hastaneye kaldırıldı.

  YOĞUN BAKIMDA TUTULUYOR

  Yedikule Göğüs Hastanesi ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak ameliyata alınan genç lise öğrencisi, yoğun bakım ünitesinde uyutuluyor.

  Eğlenmek için go-karta giden kız yaşam mücadelesi veriyor #2

  2013'TE DE BİR KİŞİNİN BOYNU KOPMUŞTU

  Olaya ilişkin soruşturma başlatılırken, kaza akıllara 2013 yılında Sakarya’da bir üniversite öğrencisinin benzer bir kazada başının koparak feci şekilde can vermesi olayını getirdi.

  2013 yılında gerçekleşen feci olayda da genç kızın go-kart aracına yasak olmasına rağmen boynundaki atkıyla bindiği, olayın atkının tekerleklere dolanması sonucu meydana geldiği öne sürülmüştü.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir