Euro
9.6725
0.69%
Dolar
8.0578
0.63%
Altın
460.49
1.36%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
457.972
-8.70%
14ºC
İstanbul
Çok bulutlu 14 C

  Folklor eğitmeninin tokatlı motivasyonu kamerada

  Kars’ta düzenlenen folklor yarışmasında eğitmen Mustafa Burak Çağlar, ekipte bulunan çocuklara gösteri öncesi tokat attı.
  • DHA
  • 20.04.2015 - 14:18
  Folklor eğitmeninin tokatlı motivasyonu kamerada

  Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından Kars’ta düzenlenen ve İsmail Aytemiz Spor Salonu’nda 18- 19 Nisan günleri arasında yapılan yarışmaya İstanbul, Ankara, İzmir, Iğdır, Erzurum, Kars, Bayburt, Ağrı, Kocaeli, Gümüşhane’den halk oyunları ekipleri katıldı.

  MOTİVASYON TOKATI

  Yarışmanın yapıldığı salonun giriş kısmında ‘yıldızlar geleneksel düzenlemesiz’ dalında mücadele eden Erzurum Palandöken Halk Eğitim Merkezi Spor Kulübünün eğitmeni Mustafa Burak Çağlar’ın, öğrencileri sözde ‘motive etmek için’ yüzlerine ve bacaklarına eliyle vurması dikkat çekti.

  Folklor eğitmeninin tokatlı motivasyonu kamerada #1

  Folklor eğitmeninin tokatlı motivasyonu kamerada VİDEO

  "NE ÇEKİYORSUN" DİYEREK KAMERAYA SALDIRDI

  Gösteri kıyafetli çocuklara yönelik şiddeti görüntüleyen yerel Serhat TV kameramanı Adem Alp de Çağlar’ın saldırısına uğradı. İddiaya göre önce ‘Ne çekiyorsun?’ diyerek eliyle kamerayı kapatan ve kameranın ışık sistemini kıran ve LCD ekranına zarar veren Çağlar, Adem Alp’ı yumrukladı.

  Folklor eğitmeninin tokatlı motivasyonu kamerada #2

  Alp’in şikayeti üzerine spor salonuna gelen polis, eğitmen Çağlar ve kameremanı ifadelerinın alınması için Kazımpaşa Polis Merkezi’ne götürdü. Eğitmen Çağlar, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir