Petrol
78.47
1.68%
Euro
19.6181
0.15%
Dolar
18.6435
0.06%
Altın
1.07
-0.01%
Borsa
4839
0.25%
Bitcoin
318.353
0.08%
11ºC
İstanbul
Güneşli 11 C

  Gaziantep'te bir kadın eşi tarafından öldürüldü

  Gaziantep Nizip'te, 31 yaşındaki Yücel Kuşan, barışma talebini geri çeviren ayrı yaşadığı dini nikahlı eşini boğarak öldürdü.
  • 19.06.2016 - 08:48
  Gaziantep'te bir kadın eşi tarafından öldürüldü

  Olay, dün sabah erken saatlerde Nizip'in Cumhuriyet Mahallesi'nde meydana geldi. Adana'da yaşayan inşaat teknikeri Yücel Kuşan ile Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü mezunu Özlem Gülyaprak, geçen yıl Nisan ayında dini nikah kıydırıp birlikte yaşamaya başladı.

  Gaziantep te bir kadın eşi tarafından öldürüldü #1

  MADDİ SIKINTI YÜZÜNDEN AYRILDILAR

  Çift arasında maddi nedenlerden dolayı anlaşmazlık çıkınca, Özlem Gülyaprak, 3 ay önce Kuşan'dan ayrılarak Gaziantep'in Nizip ilçesindeki bir rehabilitasyon merkezinde iş bulup, kiraladığı evde yalnız yaşamaya başladı.

  DİNİ NİKAHLI EŞİNİ BOĞARAK ÖLDÜRDÜ

  Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesindeki bir inşaatta çalışan Yücel Kuşan, dün Nizip'e gidip Özlem Gülyaprak ile konuşarak barışma talebinde bulundu. Gülyaprak olumsuz cevap verince tartışma çıktı. Tartışma sırasında Yücel Kuşan, Özlem Gülyaprak'ı boğarak öldürüp kaçtı.

  Gaziantep te bir kadın eşi tarafından öldürüldü #2

  İNŞAATTA GİZLENDİĞİ BELİRLENDİ

  Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, Yücel Kuşan'ın yaşadığı yer olan Adana ile çalıştığı yer olan Kahramanmaraş'taki güvenlik güçlerine bilgi verdi. Kuşan'ın olaydan birkaç saat sonra Kahramanmaraş'ta bir firmadan otomobil kiraladığını belirleyen polis, çalıştığı inşaatta gizlendiğini tespit etti.

  GÖZALTINA ALINDI

  Gece saatlerinde operasyon düzenleyen polis, kaçmaya çalışan Yücel Kuşan'ı yakalayarak gözaltına aldı.

  İŞLEDİĞİ CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

  Kahramanmaraş'a getirilen ve ilk ifadesinde cinayeti işlediğini itiraf ettiği belirtilen Yücel Kuşan, Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.


  Görüş Bildir