Euro
10.2709
0.01%
Dolar
8.4554
-0.55%
Altın
501.15
0.37%
Borsa
1.441
-0.25%
Bitcoin
408.359
-1.95%
21ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 21 C

  Gelin düğün gecesinin sabahı yatağında ölü bulundu

  İngiltere'de sade bir törenle evlenen çift düğün sonrası kabusu yaşadı.
  • 21.05.2016 - 10:25
  Gelin düğün gecesinin sabahı yatağında ölü bulundu

  ingilteree

  İngiltere'nin Kuzey Yorkshire şehrinin Richmond kasabasında bu ayın 13'ünde cuma günü, iki çocuklarının da hazır bulunduğu sade bir törenle evlenen Krzysztof Michalowski (34) ve Mariola Orzechowska (38) çifti düğün sonrası evlerine geçti. Düğün gecesinin sabahında karısının hala uyuduğunu gören Krzystof, bir yaşındaki kızı Veronica'yı beslemek için kalktı.

  UYKUSUNDA GEÇİRDİĞİ SARA KRİZİNDEN ÖLDÜĞÜ SANILIYOR

  Bebeği Veronica'yı doyurduktan sonra yatağa dönen Krzystof, karısının nefes almadığını fark etti. Telaşa kapılan adam hemen acil yardım hattını aradı ve karısına suni teneffüs yapmaya başladı. Olay yerine gelen sağlık görevlileri, talihsiz kadının hayatını kaybettiğini bildirdi. Daha sona yapılan açıklamada, Mariola Orzechowska'nın sağlık görevlilerinin müdahalesinden saatler önce uykusunda geçirdiği sara krizinden dolayı yaşamını yitirdiği belirtildi.

  KARISININ ÖLDÜĞÜNE İNANMAKTA GÜÇLÜK ÇEKİYOR

  Polonya kökenli olan Krzystof, düğününün başına gelen en iyi şey olduğunu ifade etti. Genç adam; "Mariola gayet nazik biriydi. Hayatın zorluklarını ve geleceği düşünerek strese girdiğimde, bana bunları kafama takmamamı, anı yaşamamı söylerdi. Onun öldüğü hala bana gerçekmiş gibi gelmiyor."

  KADIN 20 YILDAN FAZLA BİR SÜREDİR EPİLEPSİ HASTASI

  Krzystof, karısı Mariola'nın 20 yıldan fazla bir süredir epilepsiden muzdarip olduğunu, her ay ortalama 4-5 kere sara krizine girdiği için bir işte çalışamadığını açıkladı. Karısının ölümüyle iki çocuğu öksüz kalan üzgün koca; "Epilepsi gizli bir sakatlık. Epilepsi önemsiz görülen bir rahatsızlık. İnsanlar karımın engelli olduğunu düşünmüyordu. Çünkü herhangi bir aksaklık,terslik görmüyorlardı. Epilepsiyi, kriz gelene kadar görmezsiniz." sözlerini dile getirdi.

  Gelin düğün gecesinin sabahı yatağında ölü bulundu #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir