Petrol
87.36
2.61%
Euro
18.1881
0.29%
Dolar
18.5527
0.28%
Altın
991.4
0.32%
Borsa
3180
-1.04%
Bitcoin
358.267
-0.95%
16ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 16 C

  Gençlerin 'intihar etmeyecekse gidelim' yüzsüzlüğü

  Aydın’da intihar etmek için bir binanın çatısına çıkan şahsı gören bir grup genç, olayı adeta bir eğlenceye çevirdi.
  • İHA
  • 30.04.2018 - 08:58
  Gençlerin 'intihar etmeyecekse gidelim' yüzsüzlüğü

  Aydın Efeler İlçe Merkezi’nde bunalıma girip Atatürk Meydanı’ndaki Büyükşehir Belediye Binası’nın çatısına çıkan bir şahıs intihar girişiminde bulundu.

  İNTİHARI İZLEMEK İÇİN TOPLANDILAR

  Olayı internet sitelerinin son dakika haberinden duyan bir grup genç, şahsın 7 katlı binanın çatısından aşağıya atlayışını izleyebilmek için meydanda toplandı. Polis ve sağlık görevlilerini ilk etapta yanına yaklaştırmayan çatıdaki şahsı ikna çabaları sürerken, intiharı izleyebilmek için toplanan gençler eğlenceli bir gösteri varmışçasına olayı izledi.

  Gençlerin intihar etmeyecekse gidelim yüzsüzlüğü #1

  Gençlerin intihar etmeyecekse gidelim yüzsüzlüğü

  "ATLAYACAKSA ATLASIN"

  Yaklaşık 2 saat süren ikna çalışmaları sırasında şahsın 7. kattan atlayışını izlemek için toplandıklarını belirten gençler, şahıs atlamayınca isyan etti. Kameralara konuşan gençler “Delinin biri atlıyor diye okuduk duyduk geldik. Atsın diye bekliyoruz. Bir saattir bekliyoruz. Atacağım demiş atmamış halen. Atlayacaksa atlasın.” diye konuştular.

  Gençlerin intihar etmeyecekse gidelim yüzsüzlüğü #2

  "ATLAMAYACAKSA GİDELİM YATALIM"

  Zaman zaman yanlarında getirdikleri topla da oynayan gençler, intihar girişiminde bulunan şahsın bir an önce atlamasını beklediklerini ve atlayış görüntüsünü canlı canlı izleyebilmek için gece yarsında beklediklerini belirterek “Bir saattir beklemekten sıkıldık. Artık atlayacaksa atlasın. Atlamayacaksa gidelim yatalım.” diye konuşmaları herkesi şaşırttı.

  Gençlerin intihar etmeyecekse gidelim yüzsüzlüğü #3

  POLİS İKAZ ETTİ

  Bir yanda da intihar girişiminde bulunan şahsın yakınlarının bulunduğu alanda gençlerin herkesi şaşırtan tavırları, bağıra bağıra kameralara ‘Bir an önce atlasın’ diye konuşmaları üzerine gençler polis tarafından ikaz edildi. Çatıdaki şahsın ikna edilmesi üzerine gece yarsı toplanan kalabalık saat 02.00 sıralarında dağıldı.

  Gençlerin intihar etmeyecekse gidelim yüzsüzlüğü #4

  İKNA EDİLDİ

  Ekonomik, ailevi ve değişik sorunları dolayısıyla intihar girişiminde bulunan 41 yaşındaki evli ve 1 çocuk babası F.Ö. ikna edilerek Büyükşehir Belediyesi’nin çatısından indirilip hastaneye götürüldü.


  Görüş Bildir