Petrol
94.84
1.57%
Euro
18.1922
0.02%
Dolar
18.5873
0.02%
Altın
1.022
0.00%
Borsa
3554
1.99%
Bitcoin
374.877
-0.14%
17ºC
İstanbul
Çok bulutlu 17 C

  Giresun'da öz annesi kızını öldürüp çuvala koydu

  Giresun'da karne aldığı gün kaybolan ve bir hafta sonra fındık bahçesinde cesedi bulunan Nazile Tütüncü'yü annesinin öldürdüğü ortaya çıktı.
  • 21.10.2014 - 18:25
  Giresun'da öz annesi kızını öldürüp çuvala koydu

  nazile

  Giresun’un Görele ilçesinde, 2009 yılı haziran ayında karne aldığı gün kaybolan ve bir hafta sonra fındık bahçesinde cesedi bulunan Nazile Tütüncü’nün ölümünü şüpheli bulan polis olayın peşini bırakmadı.

  ANNESİ TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖTÜRÜLDÜ

  Olaydan beş yıl sonra cinayeti aydınlatan polis şüpheli olarak anne Yeter Tütüncü’yü gözaltına aldı. Polisteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen evlat katili zanlısı Yeter Tütüncü, tutuklanarak Giresun E Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

  "BEN SUÇLU DEĞİLİM"

  Adliyedeki ifadesinde suçu kabul etmediği öğrenilirken anne Yeter Tütüncü, cezaevine gözyaşları arasında gitti. Tütüncü, "Adliye çıkışında pişman mısınız" sorusuna “ben suçlu değilim, ben cinayeti işlemedim" diyerek cevap verdi.

  Giresun da öz annesi kızını öldürüp çuvala koydu #2

  "BİR TARAFTA KIZIM ÖLDÜ DİĞER TARAFTA EŞİME KOMPLO KURDULAR"

  Eşi tutuklanan Veysel Tütüncü ise eşinin katil zanlısı olamayacağını belirterek; "Bu bir komplodur. Bir tarafta kızım öldü diğer tarafta eşime komplo kurarak cinayeti üzerine yıktılar" ifadelerini kullandı. Anne Yeter Tütüncü’nün kabul etmediği cinayetle ilgili gizli tanığın kullanıldığı ve her şeyi anlattığı öğrenildi.

  Giresun da öz annesi kızını öldürüp çuvala koydu #3

  KAFASINA VURARAK ÖLDÜRDÜ VE ÇUVALA KOYDU

  Cinayete yardım eden gizli tanığın ifadelerine göre; "Anne, 2009 yılında okuldan karnesini alıp eve gelen kızıyla tartıştı. Tartışma sonunda anne kızının kafasına sert bir cisimle vurarak ölümüne neden oldu. Olay sonrasında kızını bir çuvala koyan anne kendisine yardım eden bir yakını ile taşıyarak evlerinden 300 metre mesafedeki fındık bahçesine konuldu. Hatta taşınırken çuvalın içerisindeki kızı hareket ediyordu. Olay sonrasında ise anne Yeter Tütüncü kızının kayıp ihbarını verdi" dediği öğrenildi.Giresun da öz annesi kızını öldürüp çuvala koydu #4

  HAYVANLAR TARAFINDAN PARÇALANMIŞ HALDE BULUNDU

  Bir hafta sonra Nazile Tütüncü hayvanlar tarafından parçalanmış ve çürümüş halde bulundu. Bulunduğunda ise yanında karnesi ile av tüfeği bulunuyordu. Kimliği gizli tutulan gizli suç ortağının tutuksuz yargılanacağı öğrenilirken, olayla ilgili komşuları şaşkınlıklarını gizleyemedi. Komşular anneden öteden beri şüphelendiklerini ifade ederken, cinayetin çözülmesine sevindiklerini belirtti.


  Görüş Bildir