Euro
10.0014
1.37%
Dolar
8.3055
1.55%
Altın
477.22
1.13%
Borsa
1.345
1.1%
Bitcoin
427.240
-4.90%
13ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 13 C

  Gündüz tecavüzcü akşam zikirci

  Gündüz arkadaşının kız kardeşine tecavüze kalkıştı,gece aynı ailenin evine zikir törenine gitti.
  • 13.08.2013 - 11:46
  Gündüz tecavüzcü akşam zikirci

  Gündüz tecavüzcü akşam zikirci #1

  İstanbul'da iddiaya göre evli ve 2 çocuk sahibi olan Mustafa S. (33), yakın arkadaşı Ü.A.'ya kız kardeşini dergâha kaydettirmeyi teklif etti. Mustafa S., "Kendinin ve kardeşinin kimliklerini ver. Dergâha kaydettiririm. Senin gelmene gerek yok" dedi. Ü.A. da kendisinin ve 14 yaşındaki kız kardeşi B.A.'nın kimliklerini Mustafa S.'ye verdi.

  Mustafa S., küçük kızı cipine aldı ve Fatih'teki bir otele götürdü. Otel çalışanlarına 'kardeşim' diye tanıttığı B.A.'ya ağabeyinin kimliğiyle oda kiraladı. Ardından da odaya çıktıklarında tecavüz etmeye kalkıştı. Amacına ulaşamayan Mustafa S. kızı evine bıraktı. Olayın ortaya çıkmasının ardından Mustafa S. için yakalama kararı çıkarıldı. Yakalanan Mustafa S. hakkında 'hile ile cinsel amaçla, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' ve 'cinsel saldırı' suçlarından 43 yıl 6 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

  'ŞEYTANA UYDUM'

  İfadesi alınan B.A., "Beni bir otele götürdü. Girmek istemedim ama zorladı. Kıyafetlerini çıkardıktan sonra zorla elbiselerimi çıkardı. 'Benim olacaksın. Başkasının olursan yüzünü parçalarım, öldürürüm' diye tehdit etti. Şikâyetçiyim, korktuğum için yurda teslim edilmek istiyorum" diye konuştu. Tutuklu olarak hâkim karşısına çıkan Mustafa S., " İrademe sahip olamadım. Şeytana uydum, otele götürdüm" dedi. B.A.'nın annesi, "Olayın olduğu gece evimizdeki zikir törenini yönetti. Haberimiz olsaydı evden sağ çıkmazdı" dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir