Euro
9.0329
0.23%
Dolar
7.4774
0.25%
Altın
441.88
0.93%
Borsa
1.557
2.12%
Bitcoin
270.000
0.67%
-0ºC
İstanbul
Açık -0 C

  Hırsızın kokoreç keyfi kamerada

  Zonguldak’ta bir iş yerinin önündeki tezgahtan iki sefer yaparak top kokoreçleri çalan hırsız, dükkan sahibini bir gecede 3 bin lira zarara uğrattı.
  • İHA
  • 10.04.2019 - 10:22
  Hırsızın kokoreç keyfi kamerada

  Dükkanlarına girerek kendilerini zarara uğratan hırsıza çağrıda bulunan iş yeri sahipleri, “Hırsızlık yapmasına gerek yoktu. Canı kokoreç çektiyse gelsin biz karnını doyururduk." diyerek tepki gösterdi.

  TEZGAHI BOŞ GÖREN HIRSIZ KOKOREÇLERE DADANDI

  Önceki akşam Gazipaşa Caddesi Dörtyol Sokak üzerindeki bir restoranda kokoreç tezgahının başına geçen usta, hazırlıklarını yaptıktan sonra bir süreliğine tezgahın başından ayrıldı.

  Tezgahın boş olduğunu fırsat bilen hırsızlık zanlısı, önce tezgahın başına gelerek bir süre etrafı kolaçan etti. Ardından bölgeden ayrılan zanlı, ikinci gelişinde tezgahın üzerinde bulunan kokoreç parçasını alarak hızla iş yerinin önünden uzaklaştı. Yaklaşık on dakika süren bekleyişin ardından tezgahın başına tekrar gelen zanlı, bu kez de büyük kokoreç parçasını tek bir hamleyle alarak kayıplara karıştı. Bir süre sonra tezgahın başına gelen görevli, tezgahın boş olduğunu fark ederek durumu iş yeri sahiplerine bildirdi.

  Hırsızın kokoreç keyfi kamerada ViDEO

  ''DAHA ÖNCE DE KOKOREÇLERİMİZ ÇALINMIŞTI''

  İş yeri sahibi Birol Altunkaya, “Yaklaşık 22.30 civarlarıydı. Şişlere taktığımız iki top kokoreçimiz çalındı. Yaklaşık bir ay önce yine aynı şekilde hırsızlık gerçekleştirilmişti. Birkaç tane zanlı var. Bu şekilde iş yerlerine dadandılar.  İki top kokoreçimiz on dakika arayla çalındı. Olay bundan ibaret.

  Hırsızın kokoreç keyfi kamerada #1

  ''SÖYLESEYDİ BİZ KARNINI DOYURURDUK''

  Allah kendisini ıslah etsin. Gelsin desin ki kokoreç çalmak yerine karnının aç olduğunu söylesin. Patronumuz Emel Hanım ve eşi, zaten günde en az 15 gariban doyuruyoruz. Gelip kokoreç yiyeceğini söylese biz kendisinin karnını doyururduk. Elini vicdanına koysun. Dün gece zararım bin lira. Yaklaşık bir ay önce de iki top çalındı. Yaklaşık 6 bin lira zararım var. 2-3 işçimin aylık parası. Gece vardiyasında olan işçilerimin parasını çalmış oldu.” diye tepki gösterdi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir