Petrol
109.28
0.06%
Euro
17.4979
-0.17%
Dolar
16.6924
-0.04%
Altın
970.47
0.06%
Borsa
2405
0.14%
Bitcoin
317.168
-7.08%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C

  İlişki vaadiyle dolandırıcılığa suçüstü

  Adana'da otoyol ve ana caddelerde otostop yapıp durdurdukları araç sürücülerini ilişki vaadiyle dolandıran 2 kadın yakalandı.
  • DHA
  • 28.01.2016 - 14:11
  İlişki vaadiyle dolandırıcılığa suçüstü

  Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) ile D-400 Karayolu üzerinde seyir halindeki araçlara el kaldırıp, para karşılığında cinsel ilişkiye girmeyi teklif eden Fatma Tavukçu ile Funda Ongünoğlu'nun birçok sürücüsü dolandırdığı iddiasıyla polis çalışma başlattı.

  POLİS MÜŞTERİ GİBİ DAVRANDI

  Daha önce aynı suçtan kaydı bulunan kadınların peşine düşen polis, otoyola sivil olarak çıktı. Sivil ekip aracı ile el kaldıran kadınların yanında duran polisler, müşteri olduklarını söyledi. Polislere bin lira karşılığında birlikte olmayı teklif eden Tavukçu ile Ongünoğlu, ekip aracına bindirildi.

  İlişki vaadiyle dolandırıcılığa suçüstü #1

  Sürücüleri ilişki vaadiyle dolandıran 2 kadın yakalandı VİDEO

  Seri numaraları alınan parayı teslim eden polis, iki kadını gözaltına aldı. Ahlak Büro Amirliği'ndeki sorgularında fuhuş yapmadıklarını ileri süren Tavukçu ile Ongünoğlu, aracına bindikleri erkekleri kendilerini acındırarak para aldıklarını ileri sürdü.

  SERBEST KALDILAR

  Hırsızlık, dolandırıcılık ve yağma suçlarından poliste kaydı bulunan Funda Ongünoğlu ile basit yaralama ve bakmakla yükümlü olduğu çocuğunu terk etmek suçundan işlem yapıldığı belirlenen Fatma Tavukçu adliyeye sevk edildi. Kadınlar denetimli serbestlik uygulanarak adli kontrol ile serbest bırakıldı.


  İlişki vaadiyle dolandırıcılığa suçüstü #2

  İlişki vaadiyle dolandırıcılığa suçüstü #3

  İlişki vaadiyle dolandırıcılığa suçüstü #4

  İlişki vaadiyle dolandırıcılığa suçüstü #5

  İlişki vaadiyle dolandırıcılığa suçüstü #6


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir