Euro
15.3233
0.34%
Dolar
13.5363
0.48%
Altın
797
0.43%
Borsa
191
-5.02%
Bitcoin
476.260
-2.30%
2ºC
İstanbul
Kar 2 C

  İmdat çığlığı atan kadın polisi alarma geçirdi-izleyin

  Mecidiyeköy'de dün gece imdat diye bağıran bir kadın, polisi ve özel harekat ekiplerini alarma geçirdi.
  • 27.06.2012 - 02:59
  İmdat çığlığı atan kadın polisi alarma geçirdi-izleyin

  İmdat çığlığı atan kadın polisi alarma geçirdi-izleyin #1

  Kafasına silah kabzası ile vurulduğunu ve şahsı içeriye kilitlediğini iddia eden kadın, hemen polis otosuna alındı. İçeri giren özel harekat ekipleri ise elleri boş döndü.

  VİDEO İÇİN TIKLAYIN

  "ADAM ÖLDÜRÜYORLAR" DİYE BAĞIRDI

  Olay, Kervan Geçmez Sokak 20 numaralı binada meydana geldi. Bir kadının cama çıkarak "Adam öldürüyorlar" diye bağırması üzerine olay yerine polis ekipleri çağrıldı. Vatandaşlar tarafından pencereden indirilen kadın, polislere içeride silahlı bir şahsın olduğunu ve kendi kafasına silahın kabzası ile vurulduğunu iddia etti. Kafasından hafif şekilde yaralanan kadının ifadeleri üzerine olay yerine özel harekat polisi çağırıldı. Çelik yeleklerini giyen polisler binanın çevresini sardı. Olay yerinde ambulans ve itfaiye ekipleri hazır bekletildi. Vatandaşlar meraklı gözlerle olanları izledi. Özel harekat ekipleri kapıyı kırarak daireye girdi. Ancak yapılan aramalarda içeride kimse bulunamadı.

  Görgü tanıkları, "Adam öldürüyorlar diye bağırınca kadını aşağı indirdik. İçerde silahlı şahıs olduğunu söyleyince polisten yardım istedik" şeklinde konuştu. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.


  Görüş Bildir