Euro
15.3465
-0.53%
Dolar
13.4539
-0.48%
Altın
787.2410
-0.31%
Borsa
2,085.76
0.62%
Bitcoin
573.258
-2.11%
7ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 7 C

  İnternet sapığı kıskıvrak-Video

  İnternette tanıştıktan sonra tecavüz ettiği genç kıza çıplak görüntüleriyle şantaj yapan şahıs yakalandı.
  • 25.08.2012 - 01:52
  İnternet sapığı kıskıvrak-Video

  İnternet sapığı kıskıvrak-Video #1

  İNTERNETTE TANIŞTI, TECAVÜZ ETTİ

  Mersin'in Tarsus ilçesinde oturan 18 yaşındaki Ö.S. isimli genç kız, Mersin'de oturan 25 yaşındaki Alaattin A. ile internette tanıştı. Arkadaşlıklarını ilerlettikten sonra Alaattin A., iddiaya göre Ö.S.'yi yaklaşık bir ay önce boş bir araziye götürüp, tecavüz ederek cep telefonuna kaydetti. Sonrasında Alaattin A., cep telefonuna kaydettiği Ö.S.'nin çıplak görüntülerini internette yayma şantajıyla defalarca birlikte oldu. Tecavüz ve şantajına devam eden Alaattin A.'nın, Ö.S.'nin telefonunda kayıtlı olan ve fotoğrafını gördüğü kuzeni 11 yaşındaki çocukla, kendisini tanıştırmasını istedi. Alaattin A. çocuğu Mersin'e götürüp sarkıntılık yaptığı ileri sürüldü.

  POLİS ZANLIYI BÖYLE YAKALADI-TIKLAYIN

  TECAVÜZ ETTİĞİ KIZIN KUZENİNİ DE TACİZ ETTİ

  11 yaşındaki çocuğun görüntüleri kaydedip ağabeyine göndermekle tehdit eden Alaattin A., kızlardan 1500 Lira para istedi. Şantaj ve tehditlerden bıkan Ö.S. ve 11 yaşındaki kuzeni, polise başvurarak başlarına gelen olayı anlattı. Polis ekipleri, genç kızı ve kuzenine tecavüz edip tacizde bulunan şüpheliyi randevu verilen adreste kıskıvrak yakaladı. Şüpheli Alaattin A.'nın üzerinde arama yapan polisler, cinsel içerikli geciktirici ilaç bulurken, cep telefonunda internetten indirilmiş porno filmler buldu.

  Gözaltına alınan Alaatin A., sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. Alaattin A., 'tecavüz', 'çocuğa cinsel istismarı' ve 'şantaj' suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayın mağdurları korumaya alınarak Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne teslim edildi.


  Görüş Bildir