Euro
15.1930
0.32%
Dolar
13.3959
0.14%
Altın
793.0940
0.39%
Borsa
2,014.21
-1.36%
Bitcoin
536.024
-6.04%
8ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 8 C

  İstanbul'da evi soyulan adam hırsızların izini sürdü

  Küçükçekmece’de bir yıl içerisinde aynı apartmana 4 kez hırsız girilmesi üzerine ev sahibi dedektif gibi hırsızların izini sürdü.
  • Ajanslar
  • 27.08.2015 - 14:12
  İstanbul'da evi soyulan adam hırsızların izini sürdü

  Küçükçekmece’de hırsızların bir apartmana dört kez girmesi üzerine ev sahipleri, zanlıların peşine düştü.

  10 BİN LİRALIK SOYGUN

  Son olarak Tuncay Arslan’a ait eve giren hırsızlar çelik kapıyı kırarak evde bulunan 10 bin lira değerindeki nakit ve ziynet eşyaları aldı. Olayın hemen ardından eve gelen Tuncay Arslan, apartmanın bu yıl içinde 4. kez soyulduğunu dile getirdi.

  İstanbul da evi soyulan adam hırsızların izini sürdü #1

  DEDEKTİF GİBİ TAKİP ETTİ

  Hırsızların çelik kapıyı kırarak içeri girdiğini ve elini kolunu sallayarak çıktığını aktaran Arslan, “Bina kamerasından yola çıkarak hırsızları adım adım takip ettim. Yukarı caddede 2 kameradan net olarak görüntülerini aldım. Yüzlerini yakaladım. Kayıtları polise verdim. Ama bundan sonrasını emniyet olmayınca kamera kayıtlarını vermiyorlar.” dedi.

  İstanbul da evi soyulan adam hırsızların izini sürdü #2

  GÖRÜNTÜLERİ NETLEŞTİRİP KARAKOLA TESLİM ETTİ

  Son olarak karşı komşusunun çelik kapısı kırılarak girdiklerini belirten Arslan, “Bizim dairemize de çelik kapıyı kırarak giriyorlar. Elini kolunu sallayarak rahat bir şekilde kameradan kaçmaya çalışıyorlar ama ben netleştirdim bu olayı. CD’leri karakola götürdüm. Karakola ifade verdim. Olay yeri inceleme parmak izlerini aldı. Bende net görüntüleri var, emniyetten yardım bekliyoruz. Son 4 gündür adım adım bu olayın peşindeyim. Birkaç yerde net olarak yüzlerini yakaladık. Tanımadığımız için çok da bir şey yapamıyoruz.” diye konuştu.

  İstanbul da evi soyulan adam hırsızların izini sürdü #3

  EVDEN ÇALINANLAR

  Hırsızların evde kimsenin olmadığı zamanda geldiklerini ifade eden Arslan, 2 bin 200 lira nakit para, 2 çeyrek altın, bir bilezik, 2 bilgisayar aldıklarını, toplam 10 bin TL değerinde malzemeyle evden çıktıklarını sözlerine ekledi.


  Görüş Bildir