Dolar
6.7373
0.4787%
Euro
7.5758
0.9918%
Altın
1698.17
-1.7052%
Borsa
109111.34
0.9381%
G. Altın
367.371
-1.2785%
Bitcoin
64371.42
0.2771%
18ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 18 C

  İstanbul'da evli doktorun eşi acil servisi bastı

  İstanbul’daki bir devlet hastanesinde evli doktor, evli kadın doktora evlilik teklif etti. Erkek doktorun hemşire eşi acil servisi bastı.
  • 31.05.2015 - 11:16

  İstanbul'da evli doktorun eşi acil servisi bastı

  c

  İstanbul’un en büyük devlet hastanelerinden birinin acil servisinde görevli evli ve bir çocuk annesi Eda Ö.(29), geçtiğimiz Nisan ayında avukatları aracılığıyla Cumhuriyet Savcılığı’na başvuruda bulundu.

  Doktor Eda Ö. savcılığa verdiği dilekçesinde, 13 Şubat günü aynı bölümde görev yapan doktor Cafer B.(49)’nin konuşmak istediğini, uzman odalarından birine girdiklerinde hemen kapıyı ve pencereleri kapattığını sonrasında ‘benimle evlenir misin’ diye teklifte bulunduğunu anlattı.

  EVLİ DOKTORA EVLİLİK TEKLİF ETTİ

  Eda Ö. dilekçesinde, bunun üzerine "Şaka mı yapıyorsun ben evliyim çocuğum var" dediğini, Cafer B.’nin ise "Benim sana karşı duygularım var, ben de evliyim iki çocuğum var, eşini seviyor musun" diye sorduğunu "Tabi ki" dedikten sonra koşar adım odadan çıktığını belirtti. Kadın doktor bu olayı hastane yönetimine anlattığını, Cafer B. hakkında soruşturma başlatıldığını ve Cafer B.’nin başka bir hastanede görevlendirildiğini dile getirdi.

  DOKTORUN EŞİ ACİL SERVİSİ BASTI

  Ancak, aynı hastanede hemşire olarak çalışan Cafer B.’nin eşi Semra B.’nin acil servise gelerek kendisine herkesin içinde, "Kocamı ayarttın k…k, çocuklarımın psikolojisi bozuldu, onlara bir şey olursa seni mahvederim" diye hakaret ve tehditte bulunduğunu iddia etti.

  "DOKTOR HANIM ELİMİ TUTTU, ETKİLENDİM"

  Başlatılan soruşturma kapsamında ifade veren Semra B.(41) ise, "Eşim ve şikayetçi ile evlenmeye yönelik görüşmeleri olduğu söylentilerini duydum. Eşime sorduğumda ise doktor hanımın kendisinin elini tuttuğunu ve bu nedenle etkilendiğini anlattı. Ben de bu yaşananlardan hem eş hem de anne olarak bu durumdan etkilendiğim için oraya gittim" dedi.

  HEMŞİRE EŞ İÇİN HAPİS İSTENDİ

  Savcılık tarafından yürütülen soruşturma geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Hazırlanan iddianamede hemşire Semra .B. hakkında “Hakaret ve tehdit” suçlarından 5 aydan 4 yıla kadar hapis cezası talep edildi.

  Görüş Bildir