Euro
15.1183
-0.82%
Dolar
13.3399
-0.63%
Altın
789.2560
-0.82%
Borsa
2,014.21
-1.36%
Bitcoin
575.874
1.33%
7ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 7 C

  İşten çıkarıldığı fabrikayı pompalı tüfekle bastı

  Bursa'da çalıştığı otomotiv yedek parçası üreten fabrikadan çıkarıldığını iddia eden Naci Boyraz, silahla fabrika önünde eylem yaptı.
  • DHA
  • 30.10.2017 - 22:46
  İşten çıkarıldığı fabrikayı pompalı tüfekle bastı

  Merkez Osmangazi İlçesi İstanbul Caddesi üzerinde bulunan otomotiv yedek parçası üreten fabrikadan 2 yıl önce tazminatsız olarak işten çıkarıldığını iddia eden Naci Boyraz, elinde pompalı tüfek ile fabrika önüne geldi. Havaya üç el ateş ederek tekrar işe alınmasını isteyen Naci Boyraz yanına kimseyi yaklaştırmadı. Haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

  İşten çıkarıldığı fabrikayı pompalı tüfekle bastı #1

  "EKMEĞİM İÇİN BURADAYIM"

  Çelik yeleklerini giyen polisler uzun namlulu silahlarda çevrede güvenlik önlemi alarak Naci Boyraz ile konuşmak istedi. Bir saat boyunca yanına kimseyi yaklaştırmayan Naci Boyraz “Ben ekmeğim için buradayım, haksız yere işimden çıkarıldım.” diye bağırmaya başladı.

  İşten çıkarıldığı fabrikayı pompalı tüfekle bastı VİDEO

  POLİS MÜDÜRÜ İKNA ETTİ

  Bir saat süren ikna çabalarına rağmen Asayiş Şube Müdürü Nevzat Uğurer, Naci Boyraz’ın yanına giderek, “Kimsenin burnu kanamadan bu eylemini bitir, hukuk devletinde yaşıyoruz, hakkını her şekilde hukuk çerçevesinde ara, insanların hayatını tehlikeye atmaya gerek yok.” diyerek, 5 dakika konuştuğu Naci Boyraz’ın elindeki pompalı av tüfeğini aldı. Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Naci Boyraz ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

  İşten çıkarıldığı fabrikayı pompalı tüfekle bastı #2

  İşten çıkarıldığı fabrikayı pompalı tüfekle bastı #3

  İşten çıkarıldığı fabrikayı pompalı tüfekle bastı #4

  İşten çıkarıldığı fabrikayı pompalı tüfekle bastı #5


  Görüş Bildir