Euro
9.6734
0.01%
Dolar
8.0807
0.28%
Altın
460.98
0.13%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
459.890
-7.00%
10ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 10 C

  İsviçreli kadın Türk kocasını ve babasını öldürdü

  İsviçre’nin Hemmental bölgesinde yaşayan Cassandra D. adlı kadın, babası Rolf B. (56) ve 26 yaşındaki Türk eşi Kenan D.’yi bıçakladı.
  • Ajanslar
  • 17.12.2015 - 09:37
  İsviçreli kadın Türk kocasını ve babasını öldürdü

  Dünyanın en sakin ülkelerinden İsviçre yine bir Türk’ün adının karıştığı cinayeti konuşuyor. Schaffhausen Polis Teşkilatı’ndan yapılan açıklamada, 26 yaşındaki Cassandra’nın cinayetleri annesi Marijiana B. (53) ile beraber işlediği belirtildi.

  İsviçreli kadın Türk kocasını ve babasını öldürdü #1

  YENİ EVLENMİŞLERDİ

  Yerel basına konuşan yöre sakinleri, genç çiftin yeni evlendiğinin altını çizerek, “Perdeleri hep kapalıydı, içe kapanık bir yaşam sürerlerdi. Kimse haklarında fazla birşey bilmezdi. Ancak sık sık kavga ediyorlardı, hatta sokakta birbirlerine saldırdıklarını bile görmüştük. Cinayetin işlendiği gün evden bağrışmalar geliyordu” şeklinde konuştu.

  İsviçreli kadın Türk kocasını ve babasını öldürdü #2
  (Genç kadın makineli tüfekle böyle poz vermiş...)

  ANNE KIZ GÖZALTINDA

  Son günlerde ayrı yaşadığı belirtilen çiftin bir de kızları olduğu, küçük kızın ise babası Kenan ile beraber yaşadığı ifade edildi. Araştırmanın devam ettiğini duyuran bölge polisi, küçük kızın cinayetin işlendiği sırada evde olmadığını açıkladı.

  Bölge polisi ayrıca, cinayetten 4 hafta önce Kenan’ın,kayınpederi Rolf ile tartıştığını ve kavga sırasında Rolf’un kaburgalarını kırdığını belirtti. Polis kayıtlarına göre; Kenan, kaldıkları dairenin kirasını kayınpederine ödememiş, bunun üzerine de Rolf, genç çifti yaşadıkları daireden çıkartmak istemişti. Anne-kızın ise gözaltına alındığı duyuruldu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir