Petrol
83.31
-0.48%
Euro
19.262
0.02%
Dolar
18.6228
-0.02%
Altın
1.042
0.06%
Borsa
4923
0.00%
Bitcoin
309.305
-1.94%
11ºC
İstanbul
Bulutlu 11 C

  İzmirli genç 5'inci intihar denemesinde hayatını kaybetti

  İzmir'de yaşayan bir kişi, beşinci intihar denemesinde hayatını kaybetti.
  • İHA
  • 30.03.2015 - 13:35
  İzmirli genç 5'inci intihar denemesinde hayatını kaybetti

  izmir

  Bir süre İstanbul’da yaşadıktan sonra memleketi İzmir’e gelen 33 yaşındaki Hakan Kolgak, iddiaya göre geçen Çarşamba gecesi Balçova’da bir parkta tek başına oturmaya başladı.

  KENDİNİ ÇÖP TORBASINDA NEFESSİZ BIRAKTI

  Kolgak, ilerleyen saatlerde parkta kimsenin olmamasından faydalanıp iddiaya göre yanında getirdiği büyük çöp torbasının içerisine girdi. Çöp torbasının yanında delik açan Hakan Kolgak, çöp torbasının ucunu iple bağlayıp koli bandıyla hava almayacak şekle getirdi. Sonra yanlardan kollarını çıkarmak için açtığı deliği, koli bandı ile hava almayacak şekilde kapatıp havasız kalarak hayatına son verdi.

  Sabah saatlerinde parka yürüyüş için gelen vatandaşlar şüpheli çöp poşeti görünce durumu polise bildirdi. İhbar üzerine gelen polis, yaptığı kontrolde, çöp poşetinin içerisinde ceset buldu.

  DAHA ÖNCE DÖRT KEZ İNTİHARA TEŞEBBÜS ETTİ

  Yapılan araştırmada, cesedin Hakan Kolgak’a ait olduğu tespit edilirken olay yeri incelemesinin ardından Kolgak’ın cesedi morga kaldırıldı. İşsiz olduğu öğrenilen Hakan Kolgak’ın İstanbul’da 2010 yılında iddiaya göre sevgilisinden ayrıldığı daha sonra İstanbul’da bir apartmanın 4. katında intihara teşebbüs ettiği ve hayatta kaldığı ileri sürüldü.

  BİLEKLERİNİ KESMİŞTİ

  Ayrıca, Hakan Kolgak’ın İstanbul’da, 2011 yılında ilaç içerek yine intihara teşebbüs ettiği yine hayatta kaldığı, 2015 yılının Ocak ayında boğaz köprüsüne intihar etmek için çıktığı polis ekiplerinin çabaları sonucu ikna edildiği öğrenildi. Hakan Kolgak’ın daha sonra memleketi İzmir’e geldiği, Mart ayları başında Alsancak semtinde bileklerini keserek yine intihara teşebbüs ettiği, ancak hastanede yapılan müdahale ile kurtarıldığı öğrenildi. Ailesi ile görüşmeyen ve günübirlik işlerde çalışan Hakan Kolgak, beşinci teşebbüsünde hayatını kaybetti.


  Görüş Bildir