Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
443.359
1.07%
22ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 22 C

  Karısına ve çocuklarına işkence eden adam tutuklandı

  Adana'da psikopat bir koca eşine ve çocuğuna ettiği işkenceler sonrasında eşini öldürdü. Katil koca, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
  • 23.07.2014 - 10:30
  Karısına ve çocuklarına işkence eden adam tutuklandı

  iskence

  Adana'nın İmamoğlu ilçesinde 4 yıl önce kaçarak evlenen Yunus (29) ile Fatma Ünal (27) arasında kavgalar başladı. Her şeyi bahane edip kendisini döven kocasına dayanamayan kadın, evlendikten 1 yıl sonra ailesinin evine döndü. Eşinin “Bir daha dövmeyeceğim, sana iyi davranacağım” sözlerine kanarak tekrar eve geldi. Ancak şiddet bitmedi.

  HAYVAN DIŞKISI YEDİRDİ

  Ağır hakaretlerde bulunan koca, eşi hamileyken de şiddet uyguladı. İlk oğlunu normal doğumla dünyaya getiren Fatma Ünal’ın, hamileyken gördüğü şiddet nedeniyle karnına yapışan ikinci çocuğu sezaryenle doğdu. Şiddetin dozunu artıran koca, iddiaya göre, 1 ve 2 yaşlarındaki oğullarına ve eşine hayvan dışkısı yedirdi. 3 Temmuz’da eşi tarafından dövülen kadın, annesini arayarak kendisini kurtarmasını istedi.

  İFTAR YEMEĞİ HAZIRLAYAN KADINA KURŞUN YAĞDIRDI

  Çocuklarıyla birlikte annesinin evine giden kadın, akrabası olan avukat Mustafa Özkozanoğlu’na 10 Temmuz’da boşanma davası açması için vekalet verdi. Çocuklarını da eşine gönderdi. Koca Ünal cumartesi günü kayınpederinin evine gitti. Mutfağa giren koca, ruhsatlı tabancasıyla iftar için yemek hazırlayan eşine annesinin gözleri önünde kurşun yağdırdı. Fatma Ünal, 8 kurşunla olay yerinde yaşamını yitirdi. Yunus Ünal jandarmaya teslim olduktan sonra tutuklandı.

  ''YAĞMURDA ISLATIP DÖVÜYORMUŞ''

  Avukat Mustafa Özkozanoğlu, şunları söyledi: “Şiddetin boyutunu o kadar abartmış ki, yağmurda dışarıda bırakıp ıslattıktan sonra dövmeler, 4-5 gün kimse görmesin diye dövüp eve hapsetmeler. Bunları kimseye anlatamamış, cep telefonu bile bulundurtmamış.”


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir