Euro
15.2328
-0.45%
Dolar
13.4753
-0.23%
Altın
801.9880
0.19%
Borsa
1945
1.82%
Bitcoin
509.543
4.16%
-1ºC
İstanbul
Çok bulutlu -1 C

  Katil annenin son çığlığı

  'Beni çocuklarımın mezarına götürün'
  • 23.06.2012 - 09:44
  Katil annenin son çığlığı

  Katil annenin son çığlığı #1Anneleri tarafından fare zehiriyle öldürülen 2 ve 3 yaşındaki iki kardeş yan yana toprağa verildi. Fatma Dülger polislere "Ne olur beni çocuklarımın mezarına götürün" diye yalvardı

  Antalya'da Fatma Dülger 'in fare zehiri içirerek öldürdüğü oğulları 2 yaşındaki Kağan ile 3 yaşındaki Hakan Selim, gözyaşları arasında toprağa verildi. İki kardeşin cenazelerinin tek tabuta konularak camiye getirilmesi yürek burktu. Boşandığı ilk eşine ve ikiz çocuklarına birikmiş nafaka borcunu ödeyemediği için cezaevinde bulunan ve çocuklarının ölümünden haberdar olmayan baba Serkan Dülger 'in katılamadığı törenin ardından, iki kardeşin cenazesi yan yana toprağa verildi.

  POLİSLERE DİRENDİ, KENDİNİ YERLERE ATTI

  Geceyi geçirdiği nezarethanede sabaha kadar ağladığı öğrenilen 26 yaşındaki Fatma Dülger, eşinin cezaevine girmesinin ardından yalnız kaldığını ve ekonomik sıkıntı çektiğini söyledi. Polislere, "Ne olur beni oğullarımın mezarlarına götürün. Onlara dua edeyim" diye yalvardığı öğrenilen Dülger, dün sabah adliyeye götürülürken polislere direnip kendini yerlere attı. Güçlükle zapt edilen Dülger'in kendisine zarar vermemesi için önlem alındı. Savcılıkta ve mahkemede de çok pişman olduğunu söyleyen anne, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Dülger'in tek kişilik odada gözlem altında tutulduğu öğrenildi.

  Katil annenin son çığlığı #2

  TORUNLARININ ÖLDÜĞÜNÜ OĞLUNA SÖYLEYEMEDİ

  Fatma Dülger 'in ailesinin karşı çıkması üzerine çiftin kaçarak evlendiği öğrenildi. İlk eşinden olan 11 yaşındaki ikizlerinin 24 bin TL'ye ulaşan nafakasını ödeyemediği için üç ay hapis cezası alan Serkan Dülger yol kontrolünde yakalanıp cezaevine konuldu. Oğlunu ziyarete giden babaanne Fikriye Dülger, torunlarının öldüğünü oğluna söylemedi.

  'EŞİM BİZİMLE İLGİLENMİYORDU'

  Fatma Dülger (26), poliste ve adliyede verdiği ifadelerde, çok pişman olduğunu belirterek şunları söyledi:

  "Eşim bizimle ilgilenmiyordu. Ona daha önce intihar edeceğimi söylemiştim, ancak bana inanmadı. Çocuklarımın isteklerini yerine getiremiyordum. Eşim birkaç gün eve gelmeyince çalıştığı şirketi aradım, bana 'yurtdışına gitti' dediler.

  'KİMSEYE BIRAKAMAYACAĞIM İÇİN ÖLDÜRDÜM'

  Sonradan eski eşine olan nafaka borcu nedeniyle cezaevine girdiğini öğrendim. Kendimi çok çaresiz hissettim. Çocuklarımı, kimseye bırakamayacağım için öldürdüm. Akşam oyuncak almak için markete gitmiştim. 2 oyuncak ve fare zehiri aldım. Çok düşündüm ama çıkış yolu bulamadım. Mektubu yazdıktan sonra çocukların sularına fare zehirini karıştırıp içirdim. Sonra kendim de aynı sudan içtim. Ancak onlar kendinden geçti, bana bir şey olmayınca bir de hap aldım. Bir şey olmayınca, dışarı çıkıp, yoldan geçen bir otomobilin önüne atladım."


  Görüş Bildir