Petrol
86.65
-4.21%
Euro
17.8436
-1.10%
Dolar
18.414
0.52%
Altın
973.28
-1.08%
Borsa
3282
-0.41%
Bitcoin
354.601
-0.08%
22ºC
İstanbul
Güneşli 22 C

  Kayseri'de dayakçı koca hakkında karar çıktı

  Öğretmen eşi Ayşegül K.'yı döverek burnunu kıran Süleyman K., tutuklanarak cezaevine gönderildi.
  • DHA
  • 08.12.2017 - 12:17
  Kayseri'de dayakçı koca hakkında karar çıktı

  Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı engelliler okulunda öğretmen olan 2 yaşında bir kız çocuğu annesi Ayşegül K., geçen 3 Aralık'ta, kıskançlık krizine giren eşi Süleyman K. tarafından dövüldü.

  1 HAFTA UZAKLAŞTIRMA KARARI

  Burnu kırılan ve Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine kaldırılan kadın, tedavi altına alındı. Süleyman K. ise jandarma tarafından gözaltına alındıktan sonra evden 1 hafta uzaklaştırma kararı verilerek,  tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

  Kayseri de dayakçı koca hakkında karar çıktı #1

  "İLLA BENİ ÖLDÜRMESİ Mİ GEREKİYOR"

  Öğretmen Ayşegül K., hastaneden taburcu olduktan sonra DHA muhaberine, "Evi kırıp, döktü. Sonra bana vurdu. O sırada her tarafımdan kan akıyordu. Burnum kırıldı. Hiç kimse 'Burnu kırıldı, vücudunda darbeler var' demedi. Beni darp ettiği 3 olayda da 1'er ay uzaklaştırma kararı alındı. Eşimi hapse atmalarını istedim, 'İlla beni öldürmesi mi gerekiyor?' dedim. Prosedürün böyle olduğunu söylediler. Daha fazla Ayşe, Fatmaların, kızımın canının yanmasını istemem. Gerekli ne varsa her yere başvuracağım. Anlattığım her şey delilli ve ispatlı. Ben yaşadım inşallah başka kimse yaşamaz." diye konuşmuştu.

  Kayseri de dayakçı koca hakkında karar çıktı #2

  TUTUKLANDI

  Fizik öğretmeni olmasına karşın atanamadığı için bir fabrikada işçi olarak çalışan Süleyman K. hakkında Cumhuriyet savcılığı, tutuklanması isteği üzerine yeniden soruşturma açtı. Jandarma ekiplerinin işyerinde gözaltına aldığı Süleyman K. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak, cezaevine konuldu.

  Kayseri de dayakçı koca hakkında karar çıktı #3


  Kayseri de dayakçı koca hakkında karar çıktı #4

  Kayseri de dayakçı koca hakkında karar çıktı #5


  Görüş Bildir