Petrol
99.7
2.36%
Euro
18.5305
0.63%
Dolar
17.9446
0.42%
Altın
1.033
0.31%
Borsa
2868
1.37%
Bitcoin
437.230
1.99%
27ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 27 C

  Kilis'te yaşayan Suriyeli koca eşinin dişlerini söktü

  Suriyeli Haşish Rıdvan, eşi Raşe Rıdvan'ı levye ve kerpetenle hastanelik ettikten sonra serbest bırakıldı.
  • DHA
  • 31.05.2017 - 11:52
  Kilis'te yaşayan Suriyeli koca eşinin dişlerini söktü

  Suriye'deki iç savaştan kaçarak Kilis'e sığınan Haşish ve Raşe Rıdvan çifti, bir süre önce evlerinde bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı.

  Tartışmada öfkelenen ülkesinde inşaat mühendisi olan ancak Türkiye'de inşaatlarda usta olarak çalışan Haşish Rıdvan, ülkesinde öğretmen olan eşi Raşe'yi tartaklamaya başladı.

  KOLUNU KIRDI, DİŞLERİNİ SÖKTÜ

  Haşish Rıdvan, iddiaya göre 2 çocuk annesi eşini çocuklarının önünde dövdü. Haşish Rıdvan, eşinin başına levyeyle vurdu ve ardından kolunu kırdı. Öfkeli koca ardından kerpetenle eşinin dişlerini söktü.

  Kilis te yaşayan Suriyeli koca eşinin dişlerini söktü #1

  Olayın ardından kanlar içinde kalan Suriyeli Raşe Rıdvan, çığlık seslerinin duyanların ihbarıyla çağrılan ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kocası ise kayıplara karıştı. Hastanede tedaviye alınan Raşe Rıdvan'ın çene, bilek ve kolunda kırıklar, vücudunda ise doku zedelenmesi belirlendi. Raşe Rıdvan, Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Erdal Yayla tarafından yapılan ameliyatlarla iyileşti.

  SERBEST KALDI

  Raşe Rıdvan'ın, kendisine işkence yapan eşi Haşish Rıdvan'dan şikayetçi olmadığı belirtildi. Bir süre sonra yakalanan dayakçı koca da tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

  Kilis te yaşayan Suriyeli koca eşinin dişlerini söktü #2


  Kilis te yaşayan Suriyeli koca eşinin dişlerini söktü #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir