Euro
9.6725
0.69%
Dolar
8.0578
0.63%
Altın
460.49
1.36%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
493.496
-1.04%
11ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 11 C
  Kocasını sevgilisine öldürtüp canlı yayına çıktı

  Kocasını sevgilisine öldürtüp canlı yayına çıktı

  'Kocam kayıp' diye Müge Anlı'nın televizyon programına katılan kadın, eşinin katili çıktı.
  • 23.04.2013 - 08:54

  Kocasını sevgilisine öldürtüp canlı yayına çıktı #1

  Gaziantep'te, geçen yıl mart ayında kaybolduktan sonra kendisinden haber alınamayan 1 çocuk babası 27 yaşındaki Bülent Akay'ın, eşi ve eşinin sevgilisi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

  15 NİSAN'DA CANLI YAYINA ÇIKTI

  Nurcan Akay, 15 Nisan'da Müge Anlı'nın ATV'de yayımlanan 'Tatlı Sert' programına katılıp, soğukkanlı bir şekilde, kocasının kayıp olduğunu anlatmıştı. Şimdi Nurcan Akay'ın, kocası Bülent Akay'ı sevgilisine öldürttüğü ortaya çıktı... Bülent Akay'ın ismi o programda Levent Akay olarak geçiyordu.

  İşsiz Bülent Akay, geçen yıl 15 Mart'ta ortadan kayboldu. Akay'dan bir süre haber alamayan ve telefonlarına ulaşamayan yakınları polise kayıp başvurusunda bulundu.

  POLİS GÖNÜL İLİŞKİSİNİ SAPTADI

  İhbarın ardından başlatılan çalışmalardan sonuç alamayan polis, evliliğinde sorunlar bulunan Nurcan Akay'ın eşi Bülent Akay'ın kaybolmasından önce ve daha sonra 27 yaşındaki Resul Kurtaran ile gönül ilişkisi yaşadığını saptadı. Bunun üzerine polisler Nurcan Akay ile Resul Kurtaran'ı izlemeye başladı.

  Kaybolan Bülent Akay'ın eşi Nurcan'ın bir süre sonra Resul Kurtaran ile birlikte yaşamaya başlaması polislerin dikkatini çekti. Genç kadının rahatlığı ve geçmişten bu yana süren gönül ilişkisinin, kaybolan Bülent Akay'ın öldürülmüş olma ihtimalini gündeme getirmesi üzerine polis, Nurcan Akay ile Resul Kurtaran'ın telefonlarını da dinlemeye aldı.

  Kocasını öldürüp TV'ye çıktı

  Kocasını sevgilisine öldürtüp canlı yayına çıktı #2

  YURT DIŞINA GİTMEK İSTİYORLARDI

  Polis, bu gelişmenin ardından Nurcan Akay ile Resul Kurtaran'ın ifadesine başvurdu , ama bir sonuca ulaşamadı. Polisler, sık sık telefonla konuşan ikilinin, güvenlik güçlerinin takibi ve sorgulamalarından dolayı yurt dışına gitmek istediklerini belirledi.

  Polis, bu gelişme sonrası savcılık kararı ile operasyon için düğmeye bastı. Suriye sınırındaki Kilis'te bir eve yapılan baskında Nurcay Akay, Resul Kurtaran ve kendilerine cinayette yardımcı olduğu öne sürülen Ali Baran gözaltına alındı. Polise yakalanmamak için, yasa dışı yollardan iç karışıklığın sürdüğü Suriye'ye geçmeye hazırlık yaptıkları ileri sürülen 3 şüpheli gözaltına alınarak sorgulanmak üzere Gaziantep'e getirildi.

  "UYURKEN BAŞINA ATEŞ EDİP ÖLDÜRDÜ"

  Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorgulanan Nurcan Akay, eşini sevgilisi olan Resul Kurtaran'ın öldürdüğünü söyledi. Evliliğinde sorunlar yaşadığı dönemde tanıştığı Resul Kurtaran'ın öldürdüğü eşinin cesedini 2 gün evde sakladıklarını itiraf eden Nurcan Akay polisteki ifadesinde şunları anlattı: "Teyzemin oğlu olan Bülent ile 2008 yılında evlendik. Daha sonra Bülent'in çalışmamasından dolayı sorunlar yaşamaya başladık. Sık sık kavga ediyorduk ve birkaç kez evi terk ettim ama yakınlarımızın araya girmesiyle yeniden döndüm. 2010 yılında eşimle sorunlar yaşadığımız dönemde Resul ile tanıştık ve gönül ilişkisi yaşamaya başladık. Resul ile birlikte yaşamak istiyorduk ve Bülent'i öldürmeyi kararlaştırdık. Olay günü Bülent eve alkollü geldi ve hemen yatağa geçip uyudu. Gece yarısı daha önce verdiğim anahtarla kapıyı açan Resul eve geldi. Yatak odasında uyuyan Bülent'in başına tabancayla ateş ederek öldürdü. Sonra Bülent'in cesedini banyoya taşıdık ve 2 gün boyunca burada sakladık. 2 gün sonra Resul gece yarısı arkadaşı olan Ali Baran ile eve geldi ve cesedi dışarı çıkarıp Ali'nin otomobili ile götürdük. Cesedi Kilis yolundaki boş bir arazide bulunan kuyuya attık. Son zamanlarda Resul ile birlikte yaşamaya başladık. Polisin olayı çözmeye başladığına dair kuşkularımız artınca yurt dışına gitmek istiyorduk ama yakalandık."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir