Petrol
104.47
1.65%
Euro
17.5443
0.44%
Dolar
17.2263
1.49%
Altın
977.52
1.52%
Borsa
2388
0.00%
Bitcoin
345.881
4.17%
29ºC
İstanbul
Güneşli 29 C

  Konya'da damat dehşeti

  Mustafa Özkaraalp, ayrı yaşadığı eşi ile baldızını ölürdü, kayınvalidesini ağır yaraladı.
  • 06.05.2014 - 17:26
  Konya'da damat dehşeti

  Konya da damat dehşeti #1

  Konya'da Mustafa Özkaraalp, ayrı yaşadığı ve boşanma davası süren 2 yıllık eşi 9 yaşındaki Rukiye Özkaraalp ile baldızı 21 yaşındaki Hanife Filiz'i av tüfeğiyle öldürdü, kayınvalidesi Hacer Filiz'i ağır yaraladı.

  DİĞER BALDIZ KOMŞULARA SIĞINDI

  Evde bulunan 14 yaşındaki diğer baldız Zehra Filiz ise kaçıp komşulara sığınarak canını kurtardı. Olayın ardından annesinde kalan kızı 1 yaşındaki Irmak'ı yanına alıp otomobille kaçan Mustafa Özkaraalp, kızını bir akrabasına bıraktıktan sonra ortadan kayboldu.

  Konya da damat dehşeti #2

  EŞİNİ AV TÜFEĞİYLE VURDU

  Olay, bugün saat 15.20 sıralarında Batı Hadimi Mahallesi Ati Sokak'ta meydana geldi. Daha önce bir suçtan cezaevinde yatan Mustafa Özkaraalp, boşanma davaları süren ayrı yaşadığı eşi 1 çocuk annesi Rukiye Özkaraalp'le konuşmak ve kızını görmek için kayınvalidesi Hacer Filiz'in evine gitti. İddiaya göre burada çıkan tartışmanın ardından Mustafa Özkaraalp yanında getirdiği av tüfeğiyle eşi Rukiye Özkaraalp, baldızı Hanife Filiz ve kayınvalidesi Hacer Filiz'in üzerine ateş açtı. Rukiye Özkaraalp ve Hanife Filiz olay yerinde yaşamanı yitirdi, Hacer Filiz ağır yaralandı.

  ÖLÜMDEN SON ANDA KURTULDU

  Mustafa Özkaraalp'in ateş açtığı sırada, evde bulunan diğer baldızı Zehra Filiz ise eden kaçıp komşularına sığınarak canını son anda kurtardı. "Eniştem bir anda eve girdi ve vurdu" diye olayı anlatan Zehra Filiz gözyaşı döktü.

  KIZINI YANINDA GÖTÜRDÜ

  Olayın ardından kızı Irmak'ı yanında alarak otomobille hızla uzaklaşan Mustafa Özkaraalp, kızını bir akrabalarına bıraktıktan sonra kaçtı. Polis, Mustafa Özkaraalp'in yakalanması için çalışma başlattı.

  Konya da damat dehşeti #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir