Petrol
94.27
-0.16%
Euro
18.2119
0.13%
Dolar
18.5787
-0.03%
Altın
1.021
-0.15%
Borsa
3554
0.00%
Bitcoin
375.500
-1.25%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 17 C

  Konya'da hırsıza tekme tokat dayak

  Elektrikçi Ahmet Gündüz, hırsızlık amacıyla iş yerine girdiği öne sürülen şüpheliyi tekme tokat dövdü. O anlar kameralara yansıdı.
  • DHA
  • 26.12.2017 - 13:16
  Konya'da hırsıza tekme tokat dayak

  Konya'nın Selçuklu ilçesinde Ahmet Gündüz'e ait iş yerinin önüne gelen kimliği belirlenemeyen şüpheli, iş yerinin kapısının açık olup olmadığını kontrol etti.

  DAYAK ATTI GÖNDERDİ

  Yavaşça içeri giren şüpheli, depo bölümüne geçip, raflardaki kabloları topladığı sırada iş yeri çalışanları onu fark etti.

  Sesler üzerine depo bölümüne gelen iş yeri sahibi Ahmet Gündüz, şüpheliyi tekme tokat döverek dışarı çıkarttı. Şüpheli, koşarak kaçtı. Bu anlar iş yerinin güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.

  Konya da hırsıza tekme tokat dayak #1

  İşyerine giren şüpheliyi tekme tokat dövdü VİDEO

  "NE İŞİN VAR BURADA"

  Bir anlık öfkeyke şüpheliyi tekme tokat dövdüğünü söyleyen Ahmet Gündüz, şöyle dedi: "Personelimiz arka tarafta namaz kılıyordu. Biz de perakende bölümündeydik. İçeriden 'Senin ne işin var burada?' diye sesler geldi. Sesleri duyunca bunun hırsız olabileceğini düşünerekten depo bölümüne geçtim. Bir baktım orada birisi var. 'Su içmeye gelmiştim' dedi. 'Burada ne işi var suyun' derken onu tekme tokat dışarı attım. Elemanlar tutmasaydı daha kötüsünü yapacaktım. Dışarda birisi daha gözcülük yapıyordu. İkisi beraber kaçtı. Daha önceden görmedim bu şahsı. Kayıtlara baktığımda daha önce de buradan geçtiğini gördüm. O anki öfkemizle dövdük ama polisi aramak aklımıza gelmedi."

  Konya da hırsıza tekme tokat dayak #2


  Konya da hırsıza tekme tokat dayak #3

  Konya da hırsıza tekme tokat dayak #4

  Konya da hırsıza tekme tokat dayak #5

  Konya da hırsıza tekme tokat dayak #6

  Konya da hırsıza tekme tokat dayak #7

  Konya da hırsıza tekme tokat dayak #8

  Konya da hırsıza tekme tokat dayak #9

  Konya da hırsıza tekme tokat dayak #10


  Görüş Bildir