Petrol
97.85
1.24%
Euro
18.3756
0.42%
Dolar
17.9393
-0.06%
Altın
1.033
0.23%
Borsa
2775
0.00%
Bitcoin
419.190
-3.18%
30ºC
İstanbul
Güneşli 30 C

  Liseli kıza çirkin tuzak

  İzmir'de liseli genç kızın uygunsuz görüntülerini gizlice çekip yayan 5 öğrenciye okul tarafından tastikname verildi.
  • 21.01.2012 - 14:49
  Liseli kıza çirkin tuzak

  Liseli kıza çirkin tuzak #1

  İzmir'in Alsancak semtinde, lise öğrencisi S.Y.'nin, kız öğrenci M.A.'yla uygunsuz görüntülerini, dolaba saklanan kuzenine gizlice çektirip yayması üzerine hem polis, hem de okul yönetimi soruşturma başlattı. S.Y. ile görüntüyü çeken kuzeni C.B., sevk edildikleri adliye tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Okuldaki disiplin soruşturmasında ise, 5 erkek öğrenci tasdiknameyle okuldan uzaklaştırıldı.

  KUZENİNE GİZLİCE GÖRÜNTÜLERİ ÇEKTİRDİ

  Geçen ay Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü'ndeki Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi'nde, 3'üncü sınıf öğrencilerden S.Y., sınıf arkadaşlarından M.A. ile gönül ilişkisi kurabileceği konusunda erkek arkadaşlarıyla iddiaya girdi. İddia sonrasında M.A. ile ilişki yaşamaya başlayan S.Y., genç kızı götürdüğü evinde tuzak kurdu.

  İddiaya göre S.Y.'nin kuzeni C.B. dolaba saklanıp S.Y. ile M.A.'nın uygunsuz görüntülerini çekti. S.Y., daha sonra iddiayı kazandığını göstermek için, çektirdiği görüntüleri, bazı öğrenci arkadaşlarıyla sanal ortamda paylaştı. Olay duyulunca adli ve idari soruşturma açıldı. Çocuk Şube Müdürlüğü'nde aralarında tuzağa düşürülen liseli kızın da bulunduğu 8 öğrencinin ifadesi alındı.

  5 ERKEK ÖĞRENCİYE TASDİKNAME

  S.Y. ile görüntüyü çeken kuzeni C.B., M.A. ile ailesinin şikayetçi olmaması üzerine sevk edildikleri adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Okuldaki disiplin soruşturmasında ise 5 erkek öğrenci hakkında tasdikname ile uzaklaştırma kararı verildi. Erkek öğrencilerin ailelerinin karara itiraz edecekleri belirtildi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir