Petrol
86.89
3.13%
Euro
19.393
-0.02%
Dolar
18.6337
0.01%
Altın
1.059
1.14%
Borsa
4978
0.31%
Bitcoin
322.820
3.08%
13ºC
İstanbul
Bulutlu 13 C

  Metro Turizm muavini hakkında dava açıldı

  Metro Turizm otobüsünde yaşanan çirkin olay nedeniyle muavin Gökhan G. hakkında Gebze Asliye Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı.
  • Ajanslar
  • 10.06.2016 - 08:56
  Metro Turizm muavini hakkında dava açıldı

  Metro Turizm muavini hakkında dava açıldı #1

  Muğla’dan İstanbul’a seyahat eden üniversite öğrencisi C. D. D.’nin (20) otobüste uyuduğu esnada, yakınında mastürbasyon yaptığı anlaşılan Gökhan G. olayın yaşandığı 25 Mayıs’tan 2 gün sonra tutuklanmıştı.

  SORUŞTURMA TAMAMLANDI

  Yolcu C.D.D.'nin şikayeti üzerine mastürbasyon yapan muavin Gökhan G. hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı. Gebze Cumhuriyet Savcısı Serkan Noğay, iddianamesini mahkemeye sundu. 30 Mayıs tarihli iddianame Gebze 2. Asliye Ceza Mahkemesi’ne sunuldu. Mahkemenin, ilk duruşma için gün vermesi bekleniyor.

  HAYASIZCA HAKARET İLE SUÇLAMA

  İddianamede, Gökhan G. ‘Hizmet ilişkisinin sağladığı nüfuzu kötüye kullanmak suretiyle beden veya ruh bakımımdan kendisini savunamayacak durumda bulunan kişiye sarkıntılık’ ve ‘Hayasızca hakaret’ ile suçlanıyor.

  OLAYIN OLUŞ ŞEKLİNİ ANLATTI

  G. hakkında dava açılması için mahkemeye sunulan deliler arasında, C. D. D.’nin uyuduğu koltuktaki sperm fotoğrafı da yer aldı. İddianamede olayın nasıl meydana geldiği de anlatıldı. Buna göre, otobüs saat 05:30 gibi feribota girdi. Saat 05:50 gibi ise feribot denizde hareket ediyordu. C.D.D., başı koridora gelecek şekilde uyuyordu. D. Üşümemek için de üzerine hırkasını atmıştı. Muavin Gökhan G. ise, D.’nin bir koltuk arkasındaydı.

  OTOBÜSÜN İÇİ KARANLIKTI

  Gökhan G. koridor boşluğunda, kemerini çözmeden mastürbasyon yaptı. G.’nin spermleri, koltuğun kol destek kısmına başını koyan D.’nin boynuna, yüzüne ve hırkasına geldi. O esnada otobüste ışıklar yanmadığı için etraf karanlıktı. D.’nin uyanması sonrası, Gökhan G., yan koltuğa koyduğu pet şişeyi ve gazeteyi aldı. G., yanlışlıkla su döküldüğünü söyledi. Ancak, D.’nin bağırmasından sonra otobüste bulunanlar da uyandı ve ortalık bir anda karıştı.

  JANDARMA'DA KABUL ETMEDİ SAVCILIKTA SUÇU KABUL ETTİ

  İddianamede göre Gökhan G., Eskihisar Jandarma Karakolu’nda alınan ifadesinde suçlamayı kabul etmedi. Ancak, daha sonra kendi rızası ile Gebze Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek, suçu kabul etti. Ancak G., D.’yi hedef almadığını söyledi. G.’den alınan kan örnekleri ile, D.’nin yanağında ve uyuduğu koltukta alınan sperm örnekleri İstanbul Polis Kriminal Laboratuvarı’na gönderildi.

  11,5 YIL HAPSİ İSTENDİ

  İddianamde, Gökhan G.'nin 3 yıl 6 aydan 11,5 yıla varan sürelerde hapisle yargılanması istendi.


  Görüş Bildir