Euro
15.2286
-0.39%
Dolar
13.6269
0.27%
Altın
793.5470
-0.13%
Borsa
1968
0.86%
Bitcoin
505.401
-2.62%
3ºC
İstanbul
Bulutlu 3 C

  Ölü bulunan öğretmenden duygusal not

  İstanbul'da bir okulda müzik öğretmenliği yapan Esra İflazi yanındaki notla beraber evinde ölü bulundu.
  • 19.11.2014 - 10:30
  Ölü bulunan öğretmenden duygusal not

  hoca

  İstanbul'da bir okulda müzik öğretmenliği yapan 26 yaşındaki Esra İflazi, Fatih'te yalnız yaşadığı evinde ölü olarak bulundu. Kulağında ve boynunda kan izleri olan öğretmenden geriye, "Hayata tutunmaya çok çalıştım ama olmadı. Piyanomu kardeşime bırakıyorum" notu kaldı.

  ÜVEY ANNEYLE BÜYÜMÜŞTÜ

  Hatay'da doğan ve annesini küçük yaşta trafik kazasında kaybeden Esra öğretmen, 3 kardeşiyle birlikte üvey anneyle büyüdü. Daha sonra babasını da kaybeden İflazi, Bağcılar'da bir okulda müzik öğretmeniydi. Okula gitmeyince arkadaşları durumdan şüphelenerek karakola başvurdu. Polis, Esra öğretmeni Cerrahpaşa Caddesi'ndeki evinde ölü olarak buldu.

  ÇOCUKLARA ÜCRETSİZ DERS VERİYORDU

  Mahallede çocuklara ücretsiz gitar dersi veren Esra öğretmen, neşeli ve sempatik tavırlarıyla biliniyordu. Müziği çok seviyordu, birçok kez arkadaş ortamında sahneye çıkmıştı.

  DUYGUSAL NOT

  Bir ay önce bir piyano satın alan Esra öğretmen çocuklara piyano dersi vermeye hazırlanıyordu. "Hayata tutunmaya çok çalıştım ama olmadı. Piyanomu kardeşime bırakıyorum" yazılı bir not bırakan Esra İflazi Facebook'ta 14 Kasım'da geçtiği son mesajında ise "Ey her tarafımdan yavaş yavaş çekilen hayat, yalnız kafama ve gözlerime birik" yazmıştı. Öğretmenin ölüm nedeni esrarını koruyor.


  Görüş Bildir