Petrol
96.39
-0.27%
Euro
18.2801
-0.10%
Dolar
17.9043
-0.25%
Altın
1.032
0.11%
Borsa
2785
0.00%
Bitcoin
416.474
-3.20%
30ºC
İstanbul
Güneşli 30 C

  Sakarya'da kına gecesinde marketi soyuldu

  Sakarya'da yaşayan Masum Beşir'in kına gecesinde marketi soyuldu.
  • İHA
  • 29.12.2017 - 05:24
  Sakarya'da kına gecesinde marketi soyuldu

  Pompalı tüfekli 4 hırsız , Sakarya'nın Akyazı ilçesinde kına gecesi yapan Masum Beşir'e ait markete girdi. Güvenlik kamerasına takılan hırsızların yüzleri net olarak belirlenebiliyor.

  Sakarya da kına gecesinde marketi soyuldu #1

  KAYIT CİHAZI YERİNE MODEMİ ÇALDILAR

  4 hırsız 17 Aralık Pazar günü, gece saat 02.00 sıralarında bir otomobil ile markete geldi. Yaklaşık 10 dakika uğraşın ardından hırsızlar marketin kapısını levyeyle kırıp içeri girdi. Elinde tabanca bulunan şüpheli ise dışarıda çevreyi kolaçan etti. Yaklaşık 5 bin lira değerinde sigara, iş yerinde bulunan hard disk ve monitörü çalan hırsızlar geldikleri araçla kayıplara karıştı. Ayrıca hırsızlar kayıt cihazı yerine modemi çaldılar. İş yeri sahibinin kayıt cihazını gizli bir yere saklaması hırsızları ele verdi. Olayın bildirilmesinin ardından markete gelen jandarma ekiplerince incelenen güvenlik kamerası kayıtlarında, hırsızların daha önce de Hendek’te bulunan bir marketi soydukları belirlendi.

  Sakarya da kına gecesinde marketi soyuldu #2

  LEVYEYİ MARKETTE UNUTTULAR

  Sigaraları alıp marketten araçla ayrılan hırsızlar markete tekrar dönüp, unuttukları levyeyi aldılar. Market soygunu yapan hırsızların biri olaydan yaklaşık bir hafta sonra Akyazı Jandarma ekiplerinin takibi sonucu yakalandı. Konuyla ilgili inceleme sürüyor.

  Sakarya da kına gecesinde marketi soyuldu #3

  YÜZLERİ GÜVENLİK KAMERASINA YAKALANDI

  Görüntülerde, otomobil ile markete gelen şüphelilerin, levye ile kapıyı açmaya çalışmaları ve 4 hırsızdan 3’ünün içeriye girerek sigara raflarını boşalttığı diğer şüphelinin ise market önünde elinde silahı ile çevreyi kolaçan ettiği görülüyor. Marketten çıkan otomobillerin uzaklaştıkları ve tekrar unuttukları levyeyi almak üzere soydukları markete geldikleri görülüyor.

  Kına gecesinde marketi pompalı tüfekli hırsızlarca soyuldu


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir