Petrol
97.47
1.20%
Euro
18.4541
0.97%
Dolar
17.8722
-0.15%
Altın
1.032
-0.09%
Borsa
283
0.00%
Bitcoin
429.363
3.06%
29ºC
İstanbul
Çok bulutlu 29 C
  Servisçi çatışmasında 8 kişi gözaltına alındı

  Servisçi çatışmasında 8 kişi gözaltına alındı

  Ümraniye'de 1 kişinin öldüğü Fatih İlkokulu'nda servisçilerin çatışması olayında 8 kişi gözaltına alındı.
  • Ajanslar
  • 06.09.2017 - 12:33

  Ümraniye'de bulunan Fatih İlkokulu bahçesinde öğrenci servisi firmalarının sahipleri arasında çıkan silahlı kavgada1 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı.

  ÖĞRENCİ KAYITLARININ YAPILDIĞI SIRADA

  Olay, dün saat 11.30 sıralarında meydana geldi. öğrenci servisi firması sahipleri okul bahçesinde öğrenci kaydı aldığı sırasında tartışma yaşadı. Tartışma kısa sürede silahlı kavgaya dönüştü.

  BÜYÜK KORKU YAŞANDI

  Kayıt için okula gelen veliler ve öğrenciler büyük korku yaşadı. Okul yöneticileri bahçeye döküldü. Bir öğrenci sınavdayken silah seslerini duyduğunu söyledi. Bir başka kişi ise okulda silahlı kavga olduğunu evdeyken silah seslerini duyduğunu dile getirdi.

  8 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

  İlkokulda 1 kişinin öldüğü 2 kişinin yaralandığı servisçilerin çatışmasına ilişkin 8 kişi gözaltına alındı.

  İlkokuldaki servisçi çatışması kameraya yansıdı VİDEO

  ÇOCUK İSTİSMARINDAN KAYDI OLAN SERVİSÇİ

  Hürriyet'ten Çetin Aydın'ın haberine göre; hayatını kaybeden Cüneyt Elik'in kasten yaralamadan emniyette 3 kaydı olduğu ortaya çıkarken, aranan 4 kişiden birinin de ‘Çocuğun cinsel istismarı’ndan poliste kaydı bulunduğu açıklandı.

  Çatışmayla ilgili 8 kişi gözaltına alındı. Bu kişilerin sorgusu sürerken 4 kişinin daha arandığı bildirildi. Gözaltı ve arananların bazılarının da değişik suçlardan kayıtları olduğu ifade edildi.

  BİRİNİN DE UYUŞTURUCUDAN KAYDI VAR

  Kerem Beyazıt'ın da uyuşturucudan 2 kaydının bulunduğu tespit edildi. Yapılan araştırmada; Cüneyt Elik ve Ramazan Sarı'nın geçtiğimiz yıl öğrenci taşıma konusunda tartışarak husumetli hale geldikleri belirlendi. Geçtiğimiz yıl yaşanan tartışmanın etkisiyle bu yıl da öğrenci taşıma konusunda tartışmaya başladıkları, tartışmanın silahlı, bıçaklı kavgaya dönüşmesiyle olayın yaşandığı belirlendi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir