Euro
15.1828
-2.21%
Dolar
13.3914
-2.05%
Altın
774.39
-0.56%
Borsa
1.81
0%
Bitcoin
757.452
4.09%
5ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 5 C

  Tayland'da bir kişi tabletini kıran çocuğu öldürdü

  Tayland’ın Surat Thani şehrinde yaşanan olayda 19 yaşındaki bir genç 4 yaşındaki bir çocuğu tabletini kırdığı için öldürdü ve polis tarafından tutuklandı.
  • 29.09.2014 - 11:52
  Tayland'da bir kişi tabletini kıran çocuğu öldürdü

  tablet

  Tayland'da Surat Thani adlı bir kişi 4 yaşındaki çocuğu tabletini kırdığı için öldürdü. 4 yaşındaki çocuğun ailesi, polise Wat Watvichittararam ilkokulundaki bir öğretmenin emeklilik yemeğine götürdükleri çocuklarının kayıp olduğu bilgisini verdi. Chaiya emniyet müdürü Chokchai Srathongro ise bölgedeki köylü ve misafir herkesin çocuğu arama çalışmalarına yardım etmesini istedi ve çocuk en sonunda okulun 100 metre ilerisindeki bir gölette ölü bulundu.

  4 YAŞINDAKİ ÇOCUK İÇ KANAMADAN HAYATINI KAYBETTİ

  Çocuğun yüzünde ve sırtında yara ve darp izleri tespit edildi. Adli tıp raporuna göre çocuğun gövdesine sert bir cisimle vurulmuş ve darbe sonucu karaciğeri çalışamaz hale gelmişti. 4 yaşındaki küçük çocuk, iç kanamadan ötürü nefes alamadığı için olay yerinde hayatını kaybetti.

  ''TABLETİMİ KIRDIĞI İÇİN ÇOK SİNİRLENDİM''

  Bölge halkına yapılan soruşturmada suçunu hemen itiraf eden genç adam babasının kendisine geçen hafta aldığı son model tabletini yere düşürdüğü için çocuğa çok sinirlendiğini çünkü yeni tabletin düşünce kırıldığını söyledi. "Tabletimi kırdığı için çok sinirlendim ve kendimi kaybettim. Onu alıp okulun arkasındaki bir palmiye ağacının oraya götürdüm. Yaklaşık 15 kez başına ve gövdesine sopayla vurdum ve sonra da cesedini gölete attım" diyen genç, ölüme sebebiyet vermek suçundan yargılanacak.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir