Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
364.298
1.11%
22ºC
İstanbul
Çok bulutlu 22 C

  Tehdit edilen öğrenci intihar etti

  Aksaray'da lise son sınıf öğrencisi Mihriban Şimşek, erkek sınıf arkadaşı ile yan yana oturduğu için öğretmenleri tarafından tehdit edildi.
  • İHA
  • 18.11.2016 - 07:37
  Tehdit edilen öğrenci intihar etti

  asd

  Okul Müdürü Savaş Şimşek ise her iki öğrenciyi odasına çağırarak kendilerini okuldan atacağını ve bankta birlikte oturduklarını ailelerine bildireceğini söyledi.

  ARAÇTAN ATLAYARAK İNTİHAR ETTİ

  Yaşanan bu gelişmelerin ardından bunalıma giren ve Nevşehir’e ailesinin yanına gelen Mihriban Şimşek, tekrar ailesi ile birlikte Aksaray’a gitmekte iken hareket halindeki araçtan atlayarak intihar etmek istedi. Nevşehir Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Şimşek, hayatını kaybetti.

  KIZ VE ERKEK ARKADAŞLAR KONUŞMAYA ÇEKİNİYOR

  Olayı haber alan Mihriban Şimşek'in sınıf arkadaşları Nevşehir Devlet Hastanesine akın etti. Burada açıklamada bulunan Mihriban Şimşek’in arkadaşları okul müdürlerinin kendilerini de aynı şekilde tehdit ettiğini iddia ederek kız ve erkek arkadaşlar olarak birbirleriyle konuşmaya çekindiklerini ifade etti.

  BAŞINDAN YAPRAĞI ALDI YÜZ KIZARTICI SUÇ DEDİLER

  Mihriban Şimşek'le oturduğu için hakkında tutunak tutulan diğer öğrenci olayı şu sözlerle anlattı: “Arkadaşım ile saat 16.00 civarında pansiyonun kendi bahçesinde oturuyorduk. Burada otururken kafamda yaprak olduğunu gören arkadaşım Mihriban eliyle kafamda bulunan yaprağı aldı. Belletmen hoca da bunu gördü. Okul idaresi ise bizi farklı okula nakil veya okuldan atma söz konusu ile karşı karşıya bıraktı. Okuldan atmalarını ise bize yüz kızartıcı suç olarak gerekçe gösterdiler” dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir