Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
378.994
-0.26%
16ºC
İstanbul
Açık 16 C

  Tekirdağ'da öldürülen kızların eşyalarına ulaşıldı

  6 yıldır kayıp olarak aranırken öldürüldükleri ortaya çıkan kızların mayo ve bikini parçaları bulundu.
  • 01.11.2013 - 12:14
  Tekirdağ'da öldürülen kızların eşyalarına ulaşıldı

  Tekirdağ da öldürülen kızların eşyalarına ulaşıldı #1

  Gözaltındakilerin kızlarla en son görüşen kişiler olduğu ve birinin daha önce gözaltına alınınca intihara kalkıştığı saptandı.

  Tekirdağ'da vahşi bir cinayete kurban gittikleri 6 yıl sonra ortaya çıkan Meral Yapıcı ve Nefise Kıran'ın bulunmasına yönelik çalışma çerçevesinde gözaltına alınan 5 kişinin emniyetteki işlemleri sürüyor.

  İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNMUŞ

  Gözaltına alınan G.Y. ile polisin daha önce de görüştüğü ancak delil olmadığı için şüpheli hakkında işlem yapılmadığı belirtildi. Ayrıca olaydan sonra şizofren teşhisi konulan şüphelinin, intihar girişiminde bulunduğu ve kendisini takip eden polis tarafından kurtarıldığı öğrenildi.G.Y'nin emniyette konuşmadığı belirtildi.

  EN SON GÖRÜŞEN KİŞİLER

  Diğer zanlılar B.Ç, S.A, T.E ve U.O'nun verdikleri ifadelerden, kayıp kızlarla en son görüşen kişiler olduğu belirlendi. Zanlılar, sağlık kontrolü için Tekirdağ Devlet Hastanesine, ardından yeniden Tekirdağ Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

  KEMİKLER İSTANBUL'A GÖNDERİLDİ

  Beyazköy'deki bağ evi ve çevresindeki kazı çalışmalarında bulunan 9 kemik parçasının incelenmek üzere İstanbul Adli Tıp Kurumuna gönderildiği belirtildi. Kemiklerin kaç kişiye ya da kime ait olduğu yapılan incelemelerden sonra tespit edilecek.

  MAYO VE BİKİNİLER BULUNDU

  Ayrıca, bağ evinde yapılan incelemelerde, üzerinde delikler tespit edilen mayo ve bikini parçaları bulundu. Parçalar, kime ait olduğunun kesin olarak belirlenmesi için inceleniyor. Ayrıca, üzerlerindeki deliklerin nasıl oluştuğu da araştırılıyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir