Euro
15.0882
-0.94%
Dolar
13.5192
-0.96%
Altın
777.5830
-1.33%
Borsa
1983
-0.73%
Bitcoin
516.875
1.35%
4ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 4 C

  Tosya'da cesetleri bulunan sevgililerin katili yakalandı

  Tosya'da ölü bulunan 2 sevgilinin, kadının ağabeyi tarafından kaçırıldığı ve terk ettiği kocası tarafından öldürüldüğü saptandı.
  • 15.06.2015 - 08:38
  Tosya'da cesetleri bulunan sevgililerin katili yakalandı

  Tosya da cesetleri bulunan sevgililerin katili yakalandı #1

  İstanbul'da yaşayan ve eşiyle aralarında geçimsizlik bulunan 1 çocuk annesi Özlem Aydın (24), bir süre önce telefonda tanıştığı, Samsun'da yaşayan Murat Yılmaz'a (19) aşık oldu. Ardından çift, Murat Yılmaz'ın İstanbul'a gelmesiyle yüz yüze görüştü.

  Eşinden ayrılmaya karar veren Özlem Aydın, evi terk ederek Samsun'a gitti. Durumu öğrenen Aydın'ın ağabeyleri, "aileyi tanıma" bahanesiyle genç kadının peşinden gitti. Ağabey burada ikiliyi kaçırdı ve kadının terk ettiği kocası çifti öldürdü.

  KAHVALTI BAHANE OLDU

  Turan Aydın, İstanbul'a geri dönerken Mevlüt Aydın ise birkaç gün daha kaldı. Bir sabah Mevlüt Aydın'ın kahvaltı bahanesiyle dışarı çıkardığı sevgililer geri dönmeyince Yılmaz'ın ailesi polise başvurdu.

  CESETLERİ ÇÜRÜMEYE BAŞLAMIŞTI Kİ...

  MOBESE kayıtlarına göre; sevgililerle Mevlüt Aydın'ın bindikleri otomobil, o gün saat 12.00'de Samsun'dan çıkmış, son olarak Kastamonu'nun Tosya ilçesinde görülmüştü. 8 gün sonra Tosya'da ormanlık alana hayvan otlatmaya giden yaşlı bir kadın, çürümeye başlayan cesetlerini buldu. İstanbul'da yakalanan Özlem Aydın'ın kocası Süleyman Aydın, "Eşimin Murat Yılmaz ile gönül ilişkisi vardı. Ben de öldürdüm" dedi.

  AĞABEYİ, TERK EDİLEN KOCAYA TESLİM ETTİ

  Murat Yılmaz'ın ağabeyi Selami Yılmaz, "Özlem eski eşinden boşanmak için dava açacaktı. Ama ağabeyi planlı bir şekilde ikisini de götürüp Özlem'in kocasına teslim etti. O da kardeşimi ve eşini hunharca katletti. Cesetler bulunduğunda Özlem Aydın'ın elleri arkadan bağlıymış ve ensesinden tek kurşunla vurulmuş. Kardeşim de başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden kurşunlanmış, yani tam bir infaz gerçekleştirmişler. Özlem'in ağabeyleri ortadan kayboldu. Kendi kardeşlerini ve benim kardeşimi kurbanlık koyun gibi ölüme götürdüler. Onların da bir an önce bulunmasını istiyorum" dedi.


  Görüş Bildir