Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
488.280
0.20%
-0ºC
İstanbul
Çok bulutlu -0 C

  Uzman psikoloğun intihar anı ortaya çıktı

  İstanbul Kadıköy’de, kültür merkezinin ikinci katından aşağı atlayarak intihar eden psikoloğun intihar videosu ortaya çıktı.
  • 14.04.2016 - 16:45
  Uzman psikoloğun intihar anı ortaya çıktı

  10 Nisan Günü yaşanan olayda Tülay Gülen isimli uzman psikolog bir kültür merkezine geldi. Kültür merkezinin ikinci katına çıkan kadın bir sandalyeye çıkarak kendini aşağıya bıraktı. Olay sonrası Gülen, hayatını kaybederken, genç kadının cenazesi Adli Tıp Morgu’na kaldırıldı. İnceleme yapan ekipler güvenlik kameraları ulaştı.

  Uzman psikoloğun intihar anı ortaya çıktı #1

  İNTİHAR ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

  Saniye saniye güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde. genç kadın kültür merkezinin ikinci katında bir sandalye buluyor. Sandalyenin üzerine çıkan kadın, kendini boşluğa bırakıyor. Öte yandan, olaydan bir gün önce uzman psikologun Gülen’in sosyal paylaşım sitesindeki hesabına "Çevrimdışı" anlamına gelen "Offline" mesajı bıraktığı öğrenildi.

  EVLATLIK OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

  Gülen'in Balıkesir'de yaşayan bir ailenin yedinci çocuğu olarak dünyaya geldiği öğrenildi. Doğar doğmaz Kadıköy'de varlıklı bir aileye evlat verildiği öğrenilen Gülen, yıllar sonra evlatlık verildiğini öğrenince gerçek ailesini bulmak için Balıkesir'e gitti. Burada ailesini bulan genç kadın, ailesinin kendisinden devamlı para istemesi üzerine de bunalıma girdi. Tülay Gülen, üvey babasını da bir süre önce kaybedince intihara sürüklendi.Uzman psikoloğun intihar anı ortaya çıktı VİDEO

  Uzman psikoloğun intihar anı ortaya çıktı #2


  Görüş Bildir