taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.4494
Euro
7.1849
Altın
1628.22
Borsa
88125.04
Gram Altın
338.061
Bitcoin
43111.74

Ahmet Çakar: Daum'u tanımasam şike var derdim

Spor yorumcusu Ahmet Çakar, Galatasaray - Bursaspor maçıyla ilgili tartışılacak açıklamalar yaptı.

03.02.2014 - 08:32..
Whatsapp ile paylaş
Ahmet Çakar: Daum'u tanımasam şike var derdim

Ahmet Çakar: Daum'u tanımasam şike var derdim

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında konuşan Ahmet Çakar, çarpıcı açıklamalarda bulundu. "Daum'u tanımasam, Kazım'ı tanımasam, Sercan'ı tanımasam, Bursa camiasını bilmesem bu maçta şike var diyeceğim." dedi. Devamında bu tezinin doğruluğunu vurguladı. Bunun üzerinde Galatasaray, Ahmet Çakar için suç duyurusunda bulunduklarını duyurdu.

Çakar: Daum'u tanımasam şike var derdim - izle

'BU AKŞAMDAN ÇOK RAHATSIZIM'

"Daum'u tanımasam, Kazım'ı tanımasam, Sercan'ı tanımasam, Bursa camiasını bilmesem bu maçta şike var diyeceğim. Kazım top rakipteyken top toplayıcıdan farksızdı. Sercan'dan, Kazım'dan falan çok rahatsızım. Son derece ciddiyim. Öyle pozisyonlar var ki insanların dikkatinden kaçan. Slalom yapan Eboue'ler Melo'lar gördüm. Civelli'nin top gelirken bacağını açtığını gördüm. Bütün bunlara rağmen bir ithamda bulunmuyorum. Gelen topu görüyorsun, geleni görüyorsun, bacağını neden açarsın? Sneijder'in golünde yine Civelli ayağını uzatmıyor. Şu Civelli denen çocuğun hataları altyapı futbolcularından bile beklenmeyecek hatalar."

"RAKİBİN OYUNCUSUNA TALİP OLMAK ALIŞKANLIK MI OLDU?"

"Galatasaray, Veysel Sarı'yı alıyormuş. Oynayacak rakibin oyuncusuna talip olmak alışkanlık mı oldu? 1 hafta sonraki rakibin oyuncusunu almaya çalışmak nedir? Geçen senelerde Manisa'dan Yiğit, geçende Antep'e Bruma ve Yiğit, şimdi de Eskişehir'den Veysel Sarı. Veysel Sarı bu akşam maçı izledi mi? Bu transfer gerçekleşmese Galatasaray'a karşı oynayabilir mi? Ne işin var statta?"

"Bundan 3 sene önce Fenerbahçe Eskişehirspor maçında ben yine çok rahatsızım demiştim. Erman Toroğlu da dedi aynı şeyi."

'KEŞKE GÖRÜNTÜLER OLSA'

"Görüntüler yok elimizde, görüntüler olsa neler var gözden kaçan. Yayıncı kuruluş, Civelli'nin pozisyonlarını, Kazım'ın top rakipteyken hallerini göstersin. Burada bazı şeyleri anlatmaya çalışıyorum ama görüntüler olmadığı için anlatamıyorum."

'G.SARAYLILAR'I KIRDIYSAM UMRUMDA DEĞİL'

"Bu geceden rahatsızım dedim ya hani; Sinan ve Rasim'den iki kat rahatsızım. İçimden geçenleri söyledim. Galatasaray'ı kırdıysam da hiç umrumda değil. Galatasaraylılar neden rahatsız oluyor. Ben Bursaspor'un oyun anlayışından, futbolcuların hatalarından bahsediyorum. Bazı futbolcuların oyunlarından rahatsızım. Bu rahatsızlığı daha önce de yaşamıştım. Ben 3 Temmuz'dan sonra yıllarca konuştum. Bu günah çıkarma değil. İçimden geçenleri söylüyorum."

RASİM OZAN DENİLEN YENİ YETME

"Türkiye'de provokasyon denildiğinde bir basın mensubu ayağa kalkar; flama taşır. Bu kişi Rasim Ozan denilen yeni yetmedir."

'GALATASARAY BURSA'DAN DOLAYI İYİ OYNADI'

"Galatasaray mükemmele yakın oynadı fakat bunun sebebi Bursaspor'un oyun anlayışıydı. Daum takımını bu kadar büyük bir taktiksel hata ile oynatmasını anlayamıyorum."

RASİM OZAN: ZALAT DA 8 GOL YEDİ

"Zalat da 8 tane gol yedi. O maça bir şey var mıydı?" diyen Rasim Ozan Kütahyalı, şampiyonluk ibresinin Galatasaray'a döndüğünü savunarak, Ahmet Çakar'ın bu yüzden kudurduğunu söyledi.

G.SARAY'DAN JET CEVAP

Sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, Ahmet Çakar'ın dün akşam bir televizyon kanalında Galatasaray Kulübü'ne karşı ağır ithamlar içeren açıklamaları nedeniyle hem yayıncı kuruluşa hem de Ahmet Çakar'a suç duyurusunda bulunulması ve tazminat davası açılması için kulüp avukatlarına gerekli talimatların verildiği belirtildi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir