taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7114
6.2996
1463.58
106588.41
268.746
41072.81

78 yaşındaki Göksel Arsoy askere çağrıldı

Yeşilçam'ın ünlü aktörü Göksel Arsoy, Köyceğiz'de düzenlenen 9. Kaunos Altın Aslan Filmleri Festivali'nde asker kaçağı ilan edildi.

04.09.2014 - 17:23..
Whatsapp ile paylaş

goksel

Yeşilçam'ın ünlü aktörü Göksel Arsoy, onur konuğu olarak katıldığı ve plaket aldığı Köyceğiz’de düzenlenen 9. Kaunos Altın Aslan Filmleri Festivali’nde asker kaçağı ilan edildi.

"ÇOK KOMİK BİR OLAY"

Türk sinemasının önemli aktörlerinden Göksel Arsoy yaşadığı bu olayı "Çok komik bir olay" olarak açıkladı. Arsoy yaptığı açıklamada kaldığı otele polisin defalarca geldiğini, asker kaçağı olarak aranmakta olduğunu ve polisin elindeki resmi yazıyı imzalaması gerektiğini, halbuki kendisinin böyle bir yazıya imza atmadığını ifade etti.

KAYMAKAM ÖZÜR DİLEDİ

Göksel Arsoy gelen evrakı imzalamamasına sebep olarak da, evrakta belirtilen kişinin nüfus kütüğünün Kayseri'ye ait olduğu, ama kendisinin kütüğünün İstanbul'un Fatih ilçesinde olduğunu sözlerine ekledi. Yaşanan bu olaydaki esas trajikomik konunun da usta aktörün askerliğini 1963 yılında Isparta'da yedek subay olarak yapmış olmasıydı. Olay sonrasında Köyceğiz Kaymakamı Gürkan Demirkale Arsoy'dan özür diledi ve bir yanlışlığın olduğunu sözlerine ekledi.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir