taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3412
6.09835
1223.45
93616.45
210.075

Minik çocuğun 8. katın penceresindeki tehlikeli oyunu

Rusya'da bir apartmanın 8. katında oyun oynayan çocuk, görenleri korkuttu.

CHA | 01.10.2015 - 11:49..

1

Rusya’da apartmanın 8’inci katında, camı açık pencere kenarında tek başına oynayan çocuğun, internete düşen görüntüsü yürekleri ağızlar getirdi.

YÜREKLERİ AĞZA GETİRDİ

Apartmanının karşı komşuları tarafından çekilen söz konusu görüntünün internete düşmesi, ülkede günün konusu oldu. Görüntülerde tek başına olduğu görülen çocuğun bazen ellerini bırakarak aşağıyı izlemesi, o anı kayda alanların yüreklerini ağza getiriyor.

Minik çocuğun 8. katın penceresindeki tehlikeli oyunu VİDEO

Minik çocuğun 8. katın penceresindeki tehlikeli oyunu

POLİS ÇAĞRILARAK AİLE UYARILDI

Pencerenin ince kenarından tek eli ile tutunarak ayakta duran çocuk, 15 dakika kadar ölümle burun buruna kaldı. Çocuğun arkasında ailesinden kimsenin olmaması endişeleri artırdı. Görüntülerde çocuk bir ara iki elini birden bırakarak adeta şov yapıyor. Komşuların olayı fark etmesi üzerine polis çağrılarak aile uyarıldı.

Minik çocuğun 8. katın penceresindeki tehlikeli oyunu

CAMIN AÇIK OLDUĞU FARK EDİLMEDİ

Rusya’nın Ural bölgesi Çelyabinsk kenti Mias kasabasında yaşanan olay nedeni ile polis aile hakkında soruşturma başlattı. Aile ile görüşen polis, yaptığı açıklamada ailede her şeyin normal olduğunu, herhangi problemin görülmediğini duyurdu. İddiaya göre çocuğun bir an açık kalan pencereye çıkmasını aile bireyleri fark edememiş

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)