taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.2899
6.03205
1282.895
100141.04
217.96

AKP ayaktakımı iktidarı

BAYAN FRİKİK siyaset de biliyormuş.

28.03.2008 - 23:55..
Whatsapp ile paylaş
AKP ayaktakımı iktidarı

AKP AYAKTAKIMI* İKTİDARIENSONHABER.com/ÖZEL NTV’nin Haydi Gel Benimle Ol programı hararetli bir siyasi tartışmaya sahne oldu. Bayan Frikik Aysun Kayacı önceki programların aksine bu hafta çok tartışılacak sözler sarf etti.*AYAKTAKIMI: Görgüsüzlükleri veya bilgisizlikleri dolayısıyla toplum içinde aşağı durumda olan kişiler, lümpen, parya.. TDK Sözlüğü

Yüzde 47 ayaktakımıdır. Ayaktakımı iktidar oldu. Dağdaki çobanla benim oyun bir mi? Ben vergisini veren bir vatandaşım, dağdaki çobanla benim oyum eşit olmamalı..

PROFESÖRLE DE SENİN OYUN EŞİT AMA..Aysun Kayacı’nın demokrasi dışı sözleri karşısında Çiğdem Anad araya girerek Aysun Kayacı’yla dalga geçti. Anad’ın "Profesörle de senin oyun eşit ama.." sözü arada kaynadı. Aysun Kayacı kendisiyle alay edildiğini  fark edemedi.

4 KADINI BİRBİRİNE DÜŞÜREN KAVGA’Ayaktakımı ve çobanla eşit oy hakkı’ tartışması sonunda kavgaya dönüştü. Köyden kente göç, şehirlerin gecekondu istilasına uğraması konusundaki sert çıkışlar tansiyonun yükselmesine neden oldu.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir