taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7307
6.346
1470.98
107171.88
270.613
46540.71

ABD'de 10 yıldır kayıp olan kız bulundu

ABD'nin California eyaletinde 10 yıl önce kaybolan kadın Facebook'tan bulundu.

22.05.2014 - 09:07..
Whatsapp ile paylaş

ABD'de 10 yıldır kayıp olan kız bulundu

İsmi açıklanmayan 25 yaşındaki kadın, emniyet yetkililerine yaptığı açıklamada kendisini kaçıran 41 yaşındaki Isidro Garcia tarafından evlenmeye ve çocuğunu doğurmaya zorlandığını söyledi. 

ABD'de 10 yıldır kayıp olan kız bulundu

İSTİSMAR 2004 YILINDA BAŞLADI

Polis yazılı açıklamasında, kadının kaybolduğu 10 sene önce şüphelinin kadının ailesiyle birlikte yaşadığını söyledi. Açıklamada, istismarın 2004 yılında, şüphelinin genç kadının annesiyle ilişkisi olduğu ve Santa Ana'da aileyle beraber yaşadığı dönemde başladığı belirtildi.

BEYNİ YIKANDI İDDİASI

Polis, Garcia'nın genç kadına 2004 yılı Haziran ayında cinsel tacizde bulunmaya başladığından şüphelenildiğini ifade ediyor. İki ay sonra da şüphelinin genç kızın annesine saldırdığı, genç kıza da uyuşturucu madde verip evin garajına kapattığı belirtildi. Onbaşı Anthony Bertagna gazetecilere yaptığı açıklamada genç kadının "beyninin yıkandığını" söyledi.

"MUTLU BİR ÇİFT GİBİYDİLER"

Polis, şüphelinin genç kadına sahte kimlik çıkardığını belirtip açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

"Aylar, yıllar sonra Garcia, genç kadına ailesinin kendisini aramaktan vazgeçtiğini ve ailesine geri dönmeye çalışması durumunda da ailesinin sınır dışı edileceğini söyledi."

"2007 YILINDA GENÇ KADINI EVLENMEYE ZORLADI"

Garcia ve genç kadının polis denetimlerinden kaçtığı ve her ikisinin de beraber gece temizlik işlerinde çalıştığı belirtildi. Polis yetkilileri genç kadının yıllar boyu fiziksel ve psikolojik istismara maruz kaldığını ifade ederek, "Garcia 2007 yılında genç kadını evlenmeye zorladı ve 2012 yılında bir bebekleri oldu" dedi.

"KIZ KARDEŞİYLE FACEBOOK'TAN BAĞLANTIYA GEÇTİ"

Polis, "Mağdur Facebook'tan kız kardeşiyle bağlantıya geçti ve polisle irtibata geçme cesaretini buldu" diye ekledi. Komşuları bu haberin kendilerini çok şaşırttığını, genç kadın ve Garcia'yı mutlu ve kız çocuklarına düşkün bir çift olarak tanıdıklarını söyledi. Komşular, çiftin evlerinde partiler verdiğini de ekledi. Diğer yandan; Isidro Garcia adam kaçırma, tecavüz ve zorla alıkoyma şüphesiyle gözaltına alındı.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir