taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7597
6.348
1464.6
104906.19
271.187
49488.38

ABD'li çocuklar 5 metrelik pitonla oyun oynadı

ABD’de yaşayan Eric LeBlanc’ın 3 çocuğu, evlerinde besledikleri 5 metrelik pitonla tehlikeli bir oyun oynuyor.

İHA | 13.02.2016 - 11:59..
Whatsapp ile paylaş

ABD’nin California eyaletinde yaşayan Eric LeBlanc, evinde kertenkele ve piton yılanının da aralarında bulunduğu çok sayıda sürüngen hayvan besliyor.

ABD'li çocuklar 5 metrelik pitonla oyun oynadı

YILANLA OYUNCAK GİBİ OYNUYORLAR

LeBlanc’ın çocukları Erica (3), Larry (4) ve Katie’nin (7), 5 metrelik piton yılanı ile tehlikeli oyunu o anları izleyenlerin yüreğini ağzına getirdi. Çocuklar, dakikalar boyunca dev piton yılanı ile oyuncakmış gibi oynadı.

Çocukların 5 metrelik piton yılanı ile oyunu İZLE

ABD'li çocuklar 5 metrelik pitonla oyun oynadı

LeBlanc, çocuklarının tehlikeli hayvanlarla oynamasını izin verse de en kötüsünün kızının Türkiye’de sakallı ejder olarak bilinen sürüngen tarafından ısırılması olduğunu ifade etti.

ÇOCUKLAR YILANDAN KORKMUYOR

Yüzlerce sürüngen hayvanın bulunduğu barınakta yangın çıkmasının ardından tehlikeli hayvanları evinde beslemeye başladığını dile getiren 43 yaşındaki korkusuz baba, evinde beslediği kraliyet pitonunun oğlu 2 yaşlarındayken alnından ısırdığını söyleyerek, çocuklarını tehlikeli sürüngen hayvanlardan korkmayacakları şekilde yetiştirmeye çalıştığını kaydetti.

ABD'li çocuklar 5 metrelik pitonla oyun oynadı

TEHLİKELİ OYUN

Dünyanın en büyük pitonlarından olan ağlı pitonu olduğunu kaydeden baba LeBlanc, büyük yılanın doğal olarak büyük dişleri olduğunu ve bu durumun da son derece tehlikeli olduğunu ancak Shelby adını verdiği pitonun son derece uysal olduğunu ifade ediyor.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir