taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.8262
6.557
1274.91
95952.77
238.855

Acılı baba her gün sahilde kızından haber bekliyor

Antalya'da hortum felaketinde kaybolan Buse Acar’ı arama çalışmalarında umutlar tükenirken, acılı baba Ahmet Acar, her gün şafak vakti sahile gidip dua ediyor.

İHA | 08.02.2019 - 17:20..
Whatsapp ile paylaş

Buse Acar’ı arama çalışmalarına 14. günde, sonuç alınamaması ve hava muhalefeti sebebiyle ara verildi. Ağva Deresi’ndeki şüpheli noktaların, baba Ahmet Acar’ın isteği üzerine tekrar aranması da sonuç vermedi.

Jandarma Arama Kurtarma (JAK) Bölük Komutanı Yüzbaşı Selim Oğul, baba Ahmat Acar’ın ellerini avucuna alıp “Ahmet ağabey var mı bir isteğin? Can-ı gönülden soruyorum bak.” sözleri basına yansıdı.

HER SABAH SAHİLE GİDİYOR

Baba Ahmet Acar, kızı Buse’nin bulunması için arama çalışması olmasa da her sabah sahile gidip kontrol ediyor. Ahmet Acar, kızının kaybolduğu bölgede tek başına dolaşıp dua ediyor. Ahmet Acar'ı şafak vakti sahilde tek başına görüntüleyen Erkan Acar isimli vatandaş, onun bu halini izlemenin çok üzücü olduğunu belirtti.

Acılı baba her gün sahilde kızından haber bekliyor

GÖZLERİNİ DENİZDEN AYIRMIYOR

Baba Acar, günün geriye kalan bölümünde ise sahilin karşısına park ettiği aracı içinde el açıp, kızı için dua ediyor. Gözlerini denizden ayırmadan ellerini açıp dua eden baba Ahmet Acar’ı gören vatandaşlar, duygulanıyor.

Acılı baba her gün sahilde kızından haber bekliyor VİDEO


"BİR UMUT"

Diğer taraftan bazı vatandaşlar da kendi imkanlarıyla arama çalışmalarına katılıyor. Motosiklet tamircisi Ahmet Biçer. sabahın erken saatlerinde ATV’sine binip sahilde Buse’den bir iz aradı. Ahmet Biçer, "Buse kızımızı arıyoruz, bir umut diyoruz." dedi.

Acılı baba her gün sahilde kızından haber bekliyor

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir