taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5724
Euro
7.2499
Altın
1616.82
Borsa
88059.46
Gram Altın
342.121
Bitcoin
42250.25
fuzulev

Adana İnşaat Fuarı sektöre canlılık kazandıracak

TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş tarafından, Çukurova Fuarcılık A.Ş. ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile düzenlenen, Adana İnşaat Fuarı 2015 inşaat sektörüne canlılık kazandıracak.


Whatsapp ile paylaş

Adana İnşaat Fuarı sektöre canlılık kazandıracak

CVEWC

TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş tarafından, Çukurova Fuarcılık A.Ş. ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile düzenlenen, Adana İnşaat 2015 - 9. İnşaat Teknolojileri, İşve İnşaat Makineleri, Altyapı, Müteahhitlik Hizmetleri Fuarına Adana Müteahhitler Birliği çatısı altında 7 firma katılıyor.

Adana Müteahhitler Birliği Başkanı Sedat Teoman Gürsesli fuarın inşaat sektörüne canlılık kazandıracağını söyledi. Gürsesli "Bu fuar inşaat sektörü için çok önemli, sektöre hem canlılık kazandıracak hem de inşaat alanındaki gelişen son teknoloji hakkında müteahhitler bilgi sahibi olacak" dedi.

FUARA 40'A YAKIN İLDEN KATILIM OLACAK

Gürsesli "Adanalı müteahhitlerin fuara ilgi göstermeleri gerekiyor. Adana İnşaat Fuarı, bölgemizdeki büyük ve elit firmaların varlığı, fuarın Adana'da düzenleniyor olmasını önemli kılmakta ve bu anlamda fuarı sektörün büyük buluşması haline getirmektedir. Adana İnşaat, Yapıda Yenilikler, IHS ve Kent Fuarları, bölgesel anlamda sektörün en önemli pazarlama etkinliği olacak ve sektörün iç dış satışlarına önemli katkılar sağlayacak. Bu anlamda Adana Müteahhitler Birliği çatısı altında 7 firma ile bizde fuara destek vereceğiz. Adana, Mersin, Niğde, Kayseri, Kahramanmaraş, Osmaniye, Şanlıurfa, Gaziantep, Kilis, Konya, Nevşehir, Aksaray, Malatya, Karaman ve Hatay başta olmak üzere 40'a yakın ilden katılım olacak" dedi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir