taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3339
6.0809
1225.75
92178.08
209.998

Adana'da 50 kez basılan Güven Parti tabelasını değiştirdi

Adana'da daha önce 50 kez kumar baskını yapılan Güven Parti İl Başkanlığı'nın eski binasına sendika tabelası asıldı.

DHA | 17.06.2015 - 14:01..

1

Ahlak Bürosu ekipleri, merkez Seyhan ilçesinin Kayalıbağ Mahallesi’nin Çakmak Caddesi’nde daha önce Güven Partisi İl Başkanlığı olarak faaliyet gösteren binada kumar oynatıldığı bilgisini aldı.

50 KEZ BASILAN GÜVEN PARTİ, TABELASINI DEĞİŞTİRDİ

Polisin daha önce 50 kez baskın yaptığı Güven Partisi’nin bu yüzden terk ettiği binaya Çukurova Eğlence Kalkınma İş Sendikası adı altında tabela asıldığı saptadı. Gerçekte böyle bir sendika olmadığını belirleyen polis, akşam saatlerinde binaya çok sayıda kişinin girdiğini de saptayınca baskın yaptı.

POLİS BASKIN YAPTI

Binada kumar oynatmak için yer temin ettiği belirlenen 11 kişi ile tombala oynayan 89 kişi suçüstü yakalandı. Yapılan aramada ise çekiliş topları, yansıtıcı olarak kullanılan projeksiyon cihazı ile tombala kartları ele geçirildi.

İDARİ PARA CEZASI KESİLDİ

Sendika başkanı olduğunu söyleyen Ç.B.’nin de aralarında bulunduğu 11 kişi hakkında kumar oynamak için yer temin etmek suçundan işlem yapılırken kumar oynayan 89 kişiye ise 207’şer lira idari para cezası kesildi.

Adana'da 50 kez basılan Güven Parti tabelasını değiştirdi

GÜVEN PARTİ KAPANDI, SENDİKA BAŞLADI

Güven Partisi Adana İl Başkanlığı tabelası asılı olan ve tombala oynatılan bina, Ahlak Bürosu ekiplerince 50 kez basılmıştı. Polisin baskınlarından bıkan tombalacılar, Tepebağ Mahallesi’nde Milliyetçi İrade Yükselişi Partisi’ni (MİY) kurmuştu. Yeni parti binası da peş peşe 10 kez polis tarafından basılınca, tombalacılar burayı da kapatmıştı.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir