taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.9228
6.5363
1482.12
95257.61
282.123
48351.52

Adana'da gümrük müdürü intihar etti

Adana'da, çocuklarının gözü önünde 8. kattan atlayarak intihar eden kocasına sarılan acılı eş, onu son kez öptü.

27.12.2015 - 14:03..
Whatsapp ile paylaş

a

Olay, Seyhan ilçesine bağlı Kurtuluş mahallesi Mehmet Nuri Sabuncu Bulvarı'nda maliye lojmanlarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, İncirlik Gümrük Müdürü olan Kerem Korkmaz (41), sabah saatlerinde maliye lojmanlarındaki 8. kattaki evinde eşi Kevser Korkmaz, babası ve 3 çocuğuyla birlikte kahvaltı yaptığı sırada henüz bilinmeyen bir nedenle kahvaltı masasından kalkıp balkona koşarak kendisini boşluğa bıraktı. Korkmaz, beton zemine çakılarak kanlar içinde kalırken, ailesi ambulans çağırdı.

Adana'da gümrük müdürü intihar etti

İntihar eden kocaya son öpücük VİDEO

KANLAR İÇİNDEKİ EŞİNE SARILIP AĞITLAR YAKTI

Olay yerine gelen sağlık ekipleri Korkmaz'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Çocuklarının gözü önünde intihar eden Korkmaz'ın eşi Kevser Korkmaz, kanlar içindeki eşine sarılıp ağıtlar yakmaya başladı. Kevser Korkmaz'ı yakınları ve polis, sakinleştirmeye çalıştı.

Adana'da gümrük müdürü intihar etti

SON ÖPÜCÜK

Kocasının üzerine örtülen bezi de çekerek ona sarılıp son bir kez daha öpen Kevser Korkmaz'ın, "Ben sensiz ne yapacağım, çocuklarım şimdi ne olacak, aşkım benim bitanem ben onu bir daha nasıl göreceğim. Canım, canım benim çocuklarım sensiz nasıl büyüyecek. Hiç bir yere gitmek istemiyorum, yarabbim çocuklarım babasız büyüyecek. Canım gitti canım. Kurban olurum sana Allah benim belamı versin" diyerek ağlaması yürekleri dağladı.

Adana'da gümrük müdürü intihar etti

AMBULANSA BİNDİRİLEREK SAKİNLEŞTİRİLDİ

Kevser Korkmaz bir süre sonra yakınları ve polis tarafından eşinin yanından uzaklaştırılıp ambulansa bindirilerek sakinleştirildi. Olay yerine gelen polis, intiharla ilgili çalışma başlattı. Korkmaz'ın cenazesi ise inceleme yapıldıktan sonra otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

Öte yandan Korkmaz'ın bir süre önce psikolojisi bozulduğu için ilaç kullanmaya başladığı iddia edildi.

Adana'da gümrük müdürü intihar etti

Adana'da gümrük müdürü intihar etti

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir