taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.6435
Euro
7.281
Altın
1596.48
Borsa
88904.63
Gram Altın
341.307
Bitcoin
41948.43

Adana'da köpeğini kaybeden kadına suç duyurusu

Adana’da terrier cinsi köpeğini bakması için bir kadına veren hayvansever, köpeği 4 el değiştirdikten sonra bin liraya satılınca Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu.


Whatsapp ile paylaş

Adana'da köpeğini kaybeden kadına suç duyurusu

Adana'da köpeğini kaybeden kadına suç duyurusu

Olay, merkez Çukurova ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre Tülay G., hayvansever Zeynep Çetin’den yavru terrier cinsi köpeğini çok beğenip istedi. Çetin, ısrar edince Tülay G.’ye köpeğini bakması için verdi. Ancak bir süre sonra Çetin, Tülay G.’yi telefonla arayıp "Köpek ne alemde, bir fotoğrafını gönder de göreyim" dedi. Ancak Tülay G., köpeği çocukların gezdirmeye çıkardığını söyledi. Çetin, aradan zaman geçtikten sonra tekrar telefonla arayarak köpeğin sağlık durumunu görmek için yine fotoğraf istedi ancak Tülay G. yine bir bahane bulup köpeğin fotoğrafını göndermeyince Çetin, Tülay G.’nin evine gitti.

4 EL DEĞİŞTİREN KÖPEK SATILDI

Tülay G., Çetin’e köpeği arkadaşına verdiğini ve kaybolduğunu söyledi. Çetin, bunun üzerine köpeği verdiği arkadaşının evine gitti ancak o da köpeği başkasına verdiğini söyledi. Çetin, vazgeçmeyerek köpeğin verildiği kişiye gitti ancak o da köpeği başkasına verdiğini söyledi. Buna rağmen yılmayan Çetin, köpeği bulmak için köpeğin verildiğinin söylendiği kişiye gitti. Bu şahıs da Çetin’e köpeği bir köpek dükkanına bin liraya sattığını söyledi. Çetin, hemen köpek dükkanına gitti ancak köpeğini alamadı. Bunun üzerine sinirlenen Çetin, Cumhuriyet Savcılığı’na dolandırıldığı gerekçesiyle köpeği ilk verdiği Tülay G. hakkında suç duyurusunda bulundu.

''BU BİR CANLI, EŞYA DEĞİL''

Çetin, köpeği kendisinden çok ısrar ederek alan arkadaşının köpeği başkasına vermesine ve 4 el değiştirip satılmasına çok üzüldüğünü belirterek, "Bu bir canlı, bu eşya değil. Nasıl böyle bir şey yapabilirler. Köpeğe bakarım diye aldı, çok ısrar etti ancak yaptığı şeye bak. Bu nedenle beni kandırdığı, dolandırdığı için onun hakkında şikayetçi oldum. O kadının köpeğe bunları yaptığı için ceza almasını istiyorum. Bu nedenle hakkında suç duyurusunda bulundum. O daha küçücük bir yavru köpek, ona neler yapmışlar" dedi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir