taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.46275
6.14525
1203.235
91445.28
211.277

Adana'da plastik geri dönüşüm fabrikasında yangın

Bir plastik geri dönüşüm fabrikasının depo kısmında çıkan yangın, 2 saatlik çalışmayla söndürülürken, maddi zarara sebep oldu.

DHA | 18.07.2018 - 07:54..

Seyhan ilçesi Sarıhamzalı Mahallesi'nde bulunan bir plastik geri dönüşüm fabrikasının deposunda saat 05.00 sıralarında başladı. Fabrikanın elektrik tesisatından sıçrayan kıvılcımlar, depodaki atık plastikleri tutuşturdu.

Fabrika bekçisinin durumu fark edip, haber vermesi üzerine olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi.

Adana'da plastik geri dönüşüm fabrikasında yangın

2 SAATLİK ÇALIŞMAYLA SÖNDÜRÜLDÜ

Kısa sürede büyüyen yangın, yaklaşık 2 bin metrekarelik depoyu sardı. Köpük ve tazyikli su ile alevleri söndürmeye çalışan itfaiye ekiplerine, başka bir fabrikaya ait iş makinesi de yardım etti.

Adana'da plastik geri dönüşüm fabrikasında yangın

İtfaiye ekiplerinin yaklaşık 2 saatlik çalışmayla söndürdüğü yangın, maddi zarar yol açarken, plastik fabrikasının yanındaki alüminyum fabrikası da kısmen zarar gördü.

Alevlerin söndürülmesinin ardından itfaiye erleri, soğutma çalışmasına başladı.

Adana'da plastik geri dönüşüm fabrikasında yangınAdana'da plastik geri dönüşüm fabrikasında yangınAdana'da plastik geri dönüşüm fabrikasında yangınAdana'da plastik geri dönüşüm fabrikasında yangınAdana'da plastik geri dönüşüm fabrikasında yangınAdana'da plastik geri dönüşüm fabrikasında yangınAdana'da plastik geri dönüşüm fabrikasında yangın

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)