taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5829
Euro
7.277
Altın
1622.73
Borsa
88059.46
Gram Altın
342.429
Bitcoin
41957.8
fuzulev

Adanalı emekli binbaşı evine bırakılmayınca çıldırdı

Adana'da yaşayan emekli binbaşı Hacı Abdurrahman Karaca, kendisini gece yarısı rahatsız eden sarhoş adamı polise şikayet etti. Gece polisle beraber karakola giden Karaca, sabah polisin kendisini evine bırakmaması üzerine çılgına döndü.


Whatsapp ile paylaş

Adanalı emekli binbaşı evine bırakılmayınca çıldırdı

Adanalı emekli binbaşı evine bırakılmayınca çıldırdı

Çukurova'da meydana gelen olayda, iddiaya göre; Emekli Binbaşı Hacı Abdurrahman Karaca (48) ile daha önce ortak iş yapan bir kişi gece saat 04:00'da Karaca'nın evinin önüne sarhoş bir halde gelerek Karaca'yı rahatsız etti. Bunun üzerine Karaca 155'i arayarak şikayetçi oldu.

POLİS EMEKLİ BİNBAŞINI EVE BIRAKMAYINCA..

Gelen polis Karaca ve zanlıyı alarak polis merkezine geçti. Ancak zanlının ağzı burnu kan içinde olduğu için polis zanlıyı adlı tıp birimine götürerek rapor aldı. Bu arada rapordan gelen zanlı kendine gelerek kendisini darp edenin Karaca olduğunu ileri sürdü. Bunun üzerine polis bu şikayeti de değerlendirerek Karaca'ya da zanlı konumunda işlem yaptı. Gece olduğu için evinden eşofmanla gelen Karaca polis tarafından adlı tıp birimine götürülerek sağlık raporu alındı. Polis daha sonra da savcının kendisini serbest bıraktığını bildirdi. Karaca kendisinin aracı olmadığını bu halde dolmuşa binmek istemediğini belirterek polise, "Beni eve bırakır mısınız" dedi.

'BENİ BU HALDE BIRAKAMAZSINIZ!' DİYEREK ÇILDIRDI

Ancak polis, Çocuk Şube Müdürlüğü'ne evrak götürmesi gerektiğini söyleyerek Karaca'yı adlı tıp biriminde bırakıp gitti. Bunun üzerine sinirlenen Karaca, "Beni bu halde bırakamazsınız" diye bağırmaya başladı. Karaca etraftan geçen vatandaşlara da "Polis beni bu halde evden aldı, geri evime bırakmayıp sokağa bıraktı. Soruyorum size bu halde eve dolmuşla gidilir mi?" diye bağırmaya başladı.

'BEN STATÜ SAHİBİ BİR İNSANIM, NASIL BU HALDE EVE GİDERİM'

Karaca kendisinin emekli binbaşı olduğunu müşteki konumundayken birden sarhoş bir kişinin ifadesiyle zanlı durumuna düştüğünü eşofmanla getirildiği adli tıpta da bırakıldığını belirterek, "Ben statü sahibi bir insanım nasıl bu halde eve giderim. Başbakan'ın dediği doğru bunların hepsi cemaat polisi olmuş. Daha önce polis böyle değildi. Beni bu halde bırakmazdı. Böyle bir şey olabilir mi" dedi. Karaca uzun süre bağırıp çağırmasına rağmen kendisini almaya gelen polis olmayınca telefonla arkadaşını arayıp onun aracıyla evine gitti.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir