Petrol
83.79
-1.27%
Euro
17.6919
0.01%
Dolar
18.4824
0.18%
Altın
965.74
-0.02%
Borsa
3266
0.00%
Bitcoin
350.182
-5.94%
20ºC
İstanbul
Hafif yağmur 20 C

  Araç kiralamada Tıkla Kirala dönemi

  Bütün süreçlerinde müşteri ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alan Tıkla Kirala, 7/24 kesintisiz araç veya filo kiralama teklifi hazırlamanıza imkan verir..
  • 16.10.2014 - 12:19
  Araç kiralamada Tıkla Kirala dönemi

  Tıkla Kirala, Türkiye'de ilk kez online uzun dönemli filo ve araç kiralama hizmeti sunan, dünyanın öncü filo kiralama şirketi LeasePlan uzmanlığında açılmış bir internet platformudur.

  Araç kiralamada Tıkla Kirala dönemi #1

  Bu platformda ihtiyaçlarınızı karşılayacak en uygun teklifleri Tıkla Kirala'nın size sunduğu esnek ve dinamik yapıda hazırlayabilir, araç ve teklif karşılaştırmaları yapabilirsiniz.

  TIKLA KİRALA - SATIN ALMA KİRALAMA AVANTAJ VİDEOSU

  Tıkla Kirala ile uzun dönemli araç kiralayabilmek için sadece internet erişimli bir bilgisayara ve tüzel kişiliğe sahip olmanız yeterlidir!

  Bütün süreçlerinde müşteri ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alan Tıkla Kirala, 7/24 kesintisiz araç veya filo kiralama teklifi hazırlamanıza imkan verir.

  Tıkla Kirala, üyesi olan kişi ve kurumlara kampanyalı araçlar sunarak bütçelerine destek olur.

  Tıkla Kirala sizi bekletmez. Araç ve filo yönetimi ile ilgili tüm bilgileri sizinle paylaşır ve teklif sürecinin yönetimini size bırakır böylece teklifiniz istediğiniz an elinizde olur.

  Marka, model, km, aylık kiralama bedeli veya yakıt tipi... Tıkla Kirala, önceliğiniz ve kriterlerinize göre en uygun teklifi verir.

  Araç kiralamada Tıkla Kirala dönemi #2Tıkla Kirala'nın kullanıcı dostu tasarımı ile kiralamayı düşündüğünüz tüm araç modellerini birçok farklı özelliğe göre karşılaştırabilirsiniz.

  İhtiyaçlarınıza en uygun aracı seçtikten sonra kısa sürede ve kolaylıkla kiralama kararınızı verebilirsiniz.

  HazırPlan ihtiyacı ve bütçesi sınırlı olanlar için tüm temel servis ihtiyaçlarını karşılar. Bu sayede daha hesaplı bir maliyetle araç kiralayabilirsiniz.

  Süreden bağımsız olarak, her bir araç için, ilk taksit tutarınız aylık kiralama bedelinin üç katı olarak hesaplanır. Böylece aylık kiralama bedeliniz vade boyunca değişmeden çok daha avantajlı fiyatlara dönüşür.

  Aracınızın bakım ve onarımı üretici firma tarafından belirlenmiş olan talimatlara uygun olarak yetkili servislerde yaptırılır.

  Aracınız için 7 gün 24 saat yol yardım hizmeti sunulur. Muadil (yedek) araç hizmeti ile sınırsız iş devamlılığınız sağlanır.

  Aracınızın tüm vergileri ile birlikte trafik ve kasko sigortaları karşılanır.

  HazırPlan Muafiyetli Kasko kapsamında, sizin sorumluluğunuzda ve karşı tarafın bulunamadığı durumlarda gerçekleşen hasar maliyetinin, anlaşılan muafiyet tutarı kadar olan kısmı (örneğin 200 TL) kusur oranına bağlı olarak tarafınızca karşılanır.

  Lastik değişimi hizmeti ile her 50.000 km de bir aracınızın lastikleri yenilenir. İsteğiniz doğrultusunda HGS Yönetimi ve Yakıt Yönetimi hizmeti sunulur.

  Araç kiralamada Tıkla Kirala dönemi #3


  Görüş Bildir