Euro
9.6725
0.69%
Dolar
8.0578
0.63%
Altın
460.49
1.36%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
0
0.00%
8ºC
İstanbul
Çok bulutlu 8 C

  Cildinizdeki lekelerden çok mu sıkıldınız

  Cilt lekelerinden kurtulabilirsiniz! Nasıl mı?
  • 26.04.2013 - 09:03
  Cildinizdeki lekelerden çok mu sıkıldınız

  Cildinizdeki lekelerden çok mu sıkıldınız #1

  Cilt lekeleri, Günümüzde birçok insanın problemi haline gelmiştir. Hiperpigmentasyonda denilen bu ciltteki koyu lekeler güneş, Doğum kontrol hapları, östrojen hormonu ve bazı ilaçların etkisiyle ortaya çıkabilmektedir. İsviçre’ den yapılan çalışmalar kişilerin bu lekelerden kurtulabileceğinin sinyalini verdi. 

  İsviçre’de Mibelle Biochemistry Laboratuarlarında geliştirilen aktifleriyle Lavieor leke kremiCiltte leke oluşumuna neden olan aşırı melanin oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Bu konuda yapılan çalışmalar artık lekelerin problem olmayacağı müjdesini veriyor. UV filtreleriyle de güneş kaynaklı lekelerin tekrar oluşmasını önlüyor. 

  Detaylı Bilgi için Tıklayınız. 

  30 gün içerisinde gözle görülür sonuçlar veren Lavieor Leke Kremi, cilt lekeleri üzerinde inanılmaz etkisiyle leke kremlerine olan bakış açınızı tamamen değiştirecek. 

  Klasik leke kremleri sadece lekelerinizi değil cilt renginizi de açtığı için aslındalekeler hiçbir zaman kaybolmaz. Bu durum lekeleri ile başı dertte olan herkeste büyük bir hayal kırıklığı yaşatır. 

  Bu tarz leke kremlerinin aksine Lavieor leke kremi, Sadece koyu lekeler üzerinde güçlü bir etki gösterir ve normal cilt renginde herhangi bir açılmaya sebeb olmaz. Böylece kısa sürede, koyu lekelerden kurtulmanızı sağlar. 

  Yoğun içeriğiyle mükemmel sonuçlar veren Lavieor leke kremi anti-aging faktörü içeren  ve özel nemlendirme ajanlarıyla leke kreminden daha öte bir ürün olduğunu gösteriyor. 

  Lavieor leke kremi hem erkek hem kadın kullanımına uygun unisex bir üründür. 

  Yüzdeki çillerden

  Sivilce ve akne lekelerinden

  Yara, tahriş ve leke izlerinden

  Çatlak izlerinden

  Doğum ve güneş lekelerinden

  - Ciltte oluşan yaşlılık lekelerinden

  - Eller üzerinde oluşan kahverengi lekelerden 

  kurtulmak istermisiniz ? 

  Detaylı Bilgi için Tıklayınız. 

  www.lavieorlekekrem.com

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir